Forumowy RPG

+
To ja tylko będę musiał wprowadzić minimalne poprawki do mojej postaci... choć może jeszcze mocniej zaakcentuje w niej skrytobójcze skłonności... edit: a co do naszej sesji to co teraz robimy?
 
Witam ponownie po baaardzo długiej przerwie. Stęskniłem się za Wami :D.Korzystając z okazji - mielibyście może ochotę zagrać ze mną jeszcze raz? Świat wiedźmina, pojedyncza sesja, jak dawniej.
 
W ferie pracuję, pozatym jestem w górach. a zaraz po feriach jest szkołą i dużo nauki, a mam angielski więc nie znajde czasu. EDIT: o night nareszcie:)
 
Nightmare said:
Witam ponownie po baaardzo długiej przerwie. Stęskniłem się za Wami :D.Korzystając z okazji - mielibyście może ochotę zagrać ze mną jeszcze raz? Świat wiedźmina, pojedyncza sesja, jak dawniej.
Wreszcie Sesja z Toba ?Jasne Kiedy ? Moze miedzy korganem a yarpem ?
 
moze zaczniemy sesję trochę wczesniej co tak przed 21.00 bedziemu mieli trochę więcej czasu z tego co widze to Jestem ja Lord Korgan tez się pewnie tu kręci a Tibor i reszta tez zaraz się pojawią
 
A co już się stęskniliście za mną? A co do sesji, to był czas, że panowała straszna posucha, a teraz nie zdążymy skończyć jednej, którą de facto dopiero rozpoczęliśmy a już pojawiają się plany następnej...wyśmienicie
 
to teraz chyba korgan powinien cos napisac jak sobie radzimy czy se podjedlismy wykompalismy ew. wypralismy ubranka i sciągnąc Panią X
 
Nasunęło mi się takie pytanie, czemu ta pani do cholery jakoś się nie nazywa? Tylko ciągle Pani X to, pani X tamto...?
 
Top Bottom