Forumowy RPG

+
Lordzie no wypadałoby podziękowac, chłopak z dobrą myślą przyszedł na forum a wy już wkurzacie się na niego. No zamieścil dwa lub trzy posty, pomyliły mu się tematy Tak btw. ten pijany pijak w sesji to zamierzone wyrazenie
 
Ja tam bym chłopaczka dopuścił...nie jego wina, że dopisał dwa posty, ani że nie przeczytał regulaminu, albo co gorsza przeczytał a nie zrozumiał
 
Zobacz na tresc jego postow ~~ A nie na sam fakt, ze je napisal ~~Poza tym chetnych bedzie juz wystarczajaco Chocby dwie poprzednie strony
 
Chcecie pogadac ze sobą lub zarobic jeszcze troszke złota? jak nie to posuwam sesje dalej do przodu a jak chcecie np. zarobic to niektore wydarzenia opisze noca
 
Ludzie ja rozumiem że dzień babci i pewnie wszyscy byliście u naszych kofanych babć i one was zasłodziły słodkościami ale wasza dobroć...hmmm zaczynam się jej bać kara musi być wg regulaminu [;p]
 
kara a moze taka :darcie skory na pasy podpalanie na ognisku patroszenie i cwiartowanie na poczatek wystarczykoles mnie zdenerwował więc nie dla niego w jakiejkolwiek sesji
 
Ja bym mu dał jakieś zawieszenie po prostu. Na przykład zakaz możliwości udziału w jakiejkolwiek sesji na naszym forum przez powiedzmy pół roku, ale nie od razu całkowite wykluczenie...
 
No cóż, jakby mi napisał ciekawą postać, to bym go przyjął. Errare humanum est. Trzeba dać szansę. Ale gdyby "zabłysnął" tak jeszcze raz, również bym optował za "dożywociem".PS.: Kurczę, jakiś się ostatnio łagodny zrobiłem .
 
Tib --> co innego jakby napsal jednago posta z pytaniem czy moze zagrac. Ale zaczal "kozaczyc" Night -->
 
Tibor said:
Ja bym mu dał jakieś zawieszenie po prostu. Na przykład zakaz możliwości udziału w jakiejkolwiek sesji na naszym forum przez powiedzmy pół roku, ale nie od razu całkowite wykluczenie...
może nie wiedział, dajcie już spokój...
 
Osoby, które nie są aktualnymi graczami i napiszą coś w pokoju naszej sesji np."ja też chcę grać !!" zostaną grzecznie odprowadzone do regulaminu; może to robić tylko MG, reszta nie zwraca na niego uwagi. W przypaku stałych bywalców forum (powyżej statusu dziecko niespodzianka) takie postępowanie zostanie odpowiednio ukarane.musimy go zostawić w spokoju.Korgan apeluje żebyś sobie wkleił link do regulaminu w podpisie
 
W ragulaminie jest tylko o "ja tez chce grac" Poza tym, nie musi dostawac kary, moze po prostu nie zalapac sie do sesji I przylaczam sie do apelu Mroku
 
ale jest napisane że osoby do momentu w którym są dzieckiem niespodzianka będą odsyłane tylko do regulaminu. Ów człowieczek jest dzieckiem niespodzianką tzn że ma immunitet BTW: Odmieniajcie moje przezwisko ok?
 
Michalun said:
moze cos powiecie o sobie bo na statku nie mielismy za bardzo kiedy pogadac co wy na to??
Hehe zaczyna się ta nudniejsza część gry tak zwany martwy punkt (w tym momencie na sesjach zawsze szybko kończą się paluszki i chipsy )
 
Top Bottom