Forumowy RPG

+
Tylko nie za mocno . No więc dobra, będę prowadził. Zgłoszenia i postaci proszę słać na PW. Gdy zbierze się grupka 4 dobrych postaci, ustalimy termin.
 
Yarpen -> Opis dobry. Prosiłbym jednak więcej o jego charakterze, czy jest raczej spokojny, czy też może szuka zaczepki; czy jest honorowy (atak w plecy przeciwnika itp.); czy jest skąpy albo rozrzutny; jak zareaguje, jak go kotś okradnie itd. Jak Ci się tego nie będzie chciało pisać to OK, ale wtedy sam dobiorę mu te cechy i poinformuję Cię o nich. Mógłbyś także (taki dodatek) zrobić jakieś krótkie opowiadanko z nim, abym mógł zobaczyć, jak rozmawia z ludźmi, jak się zachowuje itd.Chciałbym również Was ostrzec, że prowadzę w zupełnie innym stylu niż Kogut. Nie robię wielu walk, gdyż uważam, że na forum trudno rozegrać je tak, aby były interesujące. Nie mam także w zwyczaju pchać graczy na siłę do jakiejś przygody. Najczęściej wygląda to tak, że w okolicy dzieje się parę rzeczy i tylko od graczy zależy, czy się nimi zainteresują. Podobnie jest z wątkami pobocznymi. Nie chciałbym również od razu zaczynać kampanii. Wolę najpierw rozegrać od jednej do nawet dziesięciu sesji samodzielnych, które ewentualnie potem rozwijam w kampanię. Zdarza mi się prowadzić kilka kampani przeplatających się ze sobą i "doprawionych" sesjami samodzielnymi.Zwracam Waszą uwagę, że nigdy nie prowadziłem na forum i że choć prowadzę od pięciu lat, to jednak robię to dość rzadko, więc nie oczekujcie cudów.PS.: Jeżeli coś się Wam w tym nie podoba, piszcie, a postaram się to zmienić.
 
Kestab Ven -> Chyba kampaniami, nie "kampmaniamii"; popraw to ze Swej łaski, po się nad tym musiałem chwilę głowić, zanim zrozumiałem, o co chodzi. Kampanie to zbiór od 2 do ok. 50 sesji, mających ze sobą jakiś związek, np. dotyczą jednego artefaktu, zleca Wam je ten sam człowiek itp.
 
Ok nightmare dla mnie bomba tylko pamiętaj według Regulaminu: ogłoś kiedy gra ma sie zaczac, do kiedy mozna wysylac postacie. Bo to jest ważne aby utrzymać porządek
 
REGULAMIN1Podczas trwania sesji nie można się dołączać, informacja o rozpoczęciu nowej przygody będzie umieszczona na forum wcześniej.2Sesja będzie prowadzona w innym pokoju, w którym piszemy tylko posty związane z naszym zachowaniem w świecie gry itd. Wszelkie pytania o funkcjonowaniu gry zadajemy w temacie : Forumowy RPG 3Nie można edytować wiadomości4Każdy gracz ma prawo do napisania 2 postów po poście MG5MG ma dowolną liczbe postów6MG musi nam obwieścić, iż skończył opisywanie danej akcji.7MG może edytować wiadomości (oczywiście swoje)8MG musi poczekać na odpowiedzi drużyny przynajmniej 10 min lub 15 min.9Gra toczy się w świecie Wiedźmina. 10 Nie opieramy się na żadnym systemie (chociaż to też zależeć będzie od MG)11Osoby, które będą naruszać spokój i funkcjonowanie sesji, zostaną należycie potraktowane przez moderatora, MG lub admina12Osoby, które nie są aktualnymi graczami i napiszą coś w pokoju naszej sesji np."ja też chcę grać !!" zostaną grzecznie odprowadzone do regulaminu; może to robić tylko MG, reszta nie zwraca na niego uwagi. W przypaku stałych bywalców forum (powyżej statusu dziecko niespodzianka) takie postępowanie zostanie odpowiednio ukarane13Osoby biorące udział w jednej historii (sesji) nie mogą wziąść udziału w innym scenariuszu, który będzie prowadzony przez innego MG.14MG który porzuci swój scenariusz straci zaufanie wśród forumowiczów, to samo tyczy się graczy, dlatego jak postanawiamy grać to grajmy do samego końca17MG jest zmuszony do powiadomienia o chęci zorganizowania sesji na tym forum 2 lub 3 dni wcześnije18Prosimy aby się nie rozpisywać, to co chcemy napisać (tzn. zrobić) musi trwać, tyle aby zachować jakiś stopień rzeczywistości. Np wyjęcie noża z głębin plecaka zajmie nam z jakąś jedną ture lub nawet 2 (nie piszcie: to ja ide popływać, potem wyjme sobie śniadanie z plecak, w między czasie przebiegne sobie 1000m - wiecie o co mi chodzi???) 19MG może wyrzucić kogoś z drużyny, ale tylko w sytuacji złego zachowania zawodnika. W innych sytuacjach musi podać wyraźny powód na forum: Forumowe RPG20Podczas gry prosimy o stosowne zachowanie, chamstwa i wulgaryzmów nie będziemy tolerować, szanujmy się na wzajem.21Prosimy o rozważne posty w trakcie gry, które są nawiązaniem do rozgrywki. Poza tym, prosimy o dość dokładne opisy waszego zachowania (żeby nie było sytuacji w której MG będzie musiał się domyślać o co wam chodzi)22MG ustala ekwipunek, rodzaj i działanie posiadanych czarów, ilość prowiantu i gotówki a także pieniędzy na koncie w bankach (np. Vivaldich) przed grą, posiłkując się przy tym sugestiami graczy23MG na zakonczenie każdej sesji musi przedstawić obecny stan ekwipunku bohaterów24Piszemy w 1 osobie, oraz w czasie teraźniejszym
 
OK, Mroku, już piszę:1. Termin przysyłania postaci mija wraz z końcem roku.2. Grę zaczynamy tydzień później.
 
No - tylko mnie kilka dni nie było, a tu już się nowy MG pojawia. I całe szczęście (PS. Czy ja jestem taki straszny czy jak, że aż musiałem wyjechać, aby ktoś się zgłosił?).Nightmare -> po jednej sesji już oceniasz, że w moim stylu jest umieszczanie dużej ilości walk? Ale z drugiej strony, tak całkiem przypadkiem chyba, wreszcie ktoś się nieco rozpisał na temat mojego prowadzenia .Warunki przyjmowania i rozpoczęcia do mojej kolejnej sesji są analogiczne do (czytaj: takie same jak) warunków Nightmare`a.No - to wreszcie się przekonamy, kto tu naprawdę jest dobrym mistrzem gry... Heh, i pomyśleć, że Nightmare po sesji próbnej stał się jednym z pewniaków do sesji właściwej (dlatego, że dobrze wypadł).
 
Czy kotś mugłby mi pomuc zrobić karte postaci, albo jak ona ma wyglądać bo bardzo bym chciał zagrać na forumowym RPG. a zbytnio się na tym nie znam bo moi funfle raczej nie przepadają za papierowymi RPG i nigdy nie miałem okazji nawet popatrzeć jak to wygląda (oczywiście poza sesją Koguta). thx
 
skoti™ said:
Czy kotś mugłby mi pomuc zrobić karte postaci, albo jak ona ma wyglądać bo bardzo bym chciał zagrać na forumowym RPG. a zbytnio się na tym nie znam bo moi funfle raczej nie przepadają za papierowymi RPG i nigdy nie miałem okazji nawet popatrzeć jak to wygląda (oczywiście poza sesją Koguta). thx
Jezeli nie widziales historii postaci, które uczestniczyły w grze to są one tu: http://www.thewitcher.com/forum/forum_posts.asp?TID=370&PN=1 &TPN=18 a historia Pavella (dRaiser) jest na następnej stronie, może to Cie jakoś naprowadzi
 
Ej chłopaki ja wiem że modem nie jestem i samemu zdarzają mi się troszke głupie posty ale bez obrazy Yarpen Zirgin o swojej postaci możecie gadać na PW. Z tego co widać będziemy mieli 2 sesje, Korgan w Regulaminie jest napisane że gra toczy się w świecie Wiedźmina, tzn że obie w tym samym. Przypominam że można brać udział tylko w 1 jednocześnie. Zapraszamy do gry
 
ostatnio przy tworzeniu konta do gry Lineage2 wymyśliłem całkiem fajną postać. Napisaem o jej całym, życiu ze szczegółami naprawde fajnie mi to wyszło i byłem z siebie zadowolony, ale później nie wytrzymałem kilkunastogodzinnego ściągania gry szkoda, że historii tej postaci nie zapisałem
 
Taa szkoda :(Ja zaraz zaczne pisac tylko nie wiem jak zaczac mam postac mam w glowie wszystko tylko nie wiem jak zaczac
 
Top Bottom