Gra przy próbie wczytania zapisu gry z wersji 1.30 na PS4 crashuje się na 4.00 (błąd CE-108255-1)

+
Dzień dobry,

Z racji wyjścia patcha 4.00 chciałem dokonać transferów swóich starych zapisów z wersji PS4 na PS5, które pochodzą jeszcze z 2016 roku.
Zapisy te zostały wykonane jeszzce na wersji 1.30.

Niestety, przy próbie załadowania save'a, jeszcze na PS4, gra się za każdym razem wywala z błędem CE-108255-1.

wiedzmin_crash.png

Próbowałem także wczytywać inne, wczesniejsze zapisy gry z wersji 1.30 i wczesniejszych występuje ten sam problem.
Jeżeli odpalę nową grę, albo wczytam gdzieś jakiś jakiś poboczny zapis z wersji 1.60 to wtedy nie ma problemów z wczytaniem się gry na 4.00.

Jestem przekonany, że na którymś etapie aktualizacji gry powstał bug, który uniemożliwił aktualizację tak starych zapisów pod nową wersję, z racji tego, że nie uruchamiałem gry przez blisko 6 lat, aby aktualizowac zapisy gry wraz z każdą kolejną łatką (reinstalacja gry, albo pobieranie zapisów na nowo z chmury p plus nic nie daje)

Mogę także wyeksportować te zapisy gry z PS4 i je tutaj dołączyć, jeżeli w jakiś sposób mogłoby to Państwo pomóc w naprawieniu problemu, jeżeli tylko byłyby takowe chęci.

Liczę na pochylenie się nad problemem.

Pozdrawiam
 
Top Bottom