Gwint Brak karty

+
Czesc. Mam problem ze skonczeniem zadania pelna kolekcja kart. Zostaly mi po jednej karcie w velen i novigradzie i nigdzie nie moge jej dostac. Wedlug wszelkiej masci poradnikow odwiedzilem wszystkich kupcow i wykupilem wszystkie karty. Zagralem ze wszystkimi postaciami po raz kolejny i wciaz nic. Nie mam pojecia jak mam to rozwiazac, ktos mial podobny problem? Wspomne, ze gdy gralem z kupcem uratowanym z klatki we wsi glinsk nie dostalem zadnej karty ani surowcow, co nigdy sie wczesniej nie zdarzylo. Poza tym we wsi podgaje pokazuje mi kupca na mapie ale fizycznie go tam nie ma. Pokazuje tez drugiego kupca i on tam jest faktycznie ale kart zadnych do kupienia juz nie ma...
 
Mam taki problem ja kupuję non stop nowe karty u karczmarzy u wszystkich ja mam tylko 19 kart nie mogę to być 22 jak je zdobyć czy są jakieś specjalne misje bo gdzie wchodzę chcę z kimś zagrać w gwinta mam tylko 19 kart a kupuję non stop nowe karty
 
@szablo1987: chyba napisałeś w złym temacie, bo zgaduję że Twój post jest o grze Wiedźmin 3, a temat jest o grze Gwint.
Spoko, admini przeniosą.

Mam taki problem ja kupuję non stop nowe karty u karczmarzy u wszystkich ja mam tylko 19 kart nie mogę to być 22 jak je zdobyć czy są jakieś specjalne misje bo gdzie wchodzę chcę z kimś zagrać w gwinta mam tylko 19 kart a kupuję non stop nowe karty
Pierwszą talię z ilością kart Królestw Północy, którą można już normalnie grać, zdobywa się w karczmie w Białym Sadzie. Później trzeba grać z każdym, z kim masz taką możliwość (kartę zdobędziesz po pierwszej wygranej - zapisu grę przed rozgrywką w Gwinta, jak przegrasz to wczytaj) oraz kupuj wszystkie karty od każdego, kto tylko będzie je miał: handlarze, kowale, płatnerzy, karczmarze. Z czasem będziesz miał tyle kart, że nie będziesz wkładał do talii nawet piątek, czy niektórych szóstek.
 
Top Bottom