MMORPG w jakie gramy

+
Dorwall said:
Nie pisałem nic o USA i Japonii. Poza tym, jesteś niemiły... Dlaczego zawsze Cię ponosi? Chcesz o tym porozmawiać? Może jestem w stanie Ci pomóc... Bezpłatnie.
Hohihoihohoohohiohioh , aż mi w pięty poszło tak dżołkiem zarzuciłeś ;/
 
Granie w WoWa na serwerach niezwiązanych z Blizzard Entertainment jest nielegalne, dEviss dostaje czasowego bana za przyznawanie się do takiego "procederu".A Genesisa i Dorwalla proszę o natychmiastowe skończenie kłótni.
 
Ja się nie kłócę przecież. Genesis mnie zaatakował i wyzwał bez powodu. Żal mi, że nie da się z nim spokojnie porozmawiać, bo do razu zaczyna człowieka obrażać. I to w każdym wątku, w którym ktoś się z nim nie zgadza. Ale dobrze, koniec tematu.Natomiast chciałbym się dowiedzieć, dlaczego to jest niby nielegalne? Jeżeli ktoś ma argumenty inne, niż "bo tak i już", albo "bo jesteś głupi", to raczej bez kłopotów one do mnie trafią. Natomiast ciężko im zaakceptować jednostronną deklarację firmy Blizzard. Jednostronnie każdy może sobie deklarować. To w końcu wątek o MMORPG, więc nie widzę innego miejsca, żeby o tym kulturalnie podyskutować ;). Ze swojej strony, nie zamierzam być napastliwy ;).
 
Jak nie wiesz to po co głupio dyskutujesz ?http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html
You agree that you shall not, (iv) facilitate, create or maintain any unauthorized connection to the Game or the Service, including without limitation any connection to any unauthorized server that emulates, or attempts to emulate, the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Blizzard. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface other than those expressly provided by Blizzard for public use.
 
Nie, "nie wiem", tylko Komputer Świat Gry był źródłem moich informacji ;). Gazeta może się mylić.W każdym razie, czytam ze zrozumieniem i zastanawiam się tylko nad jedną, małą rzeczą... czy to funkcjonuje właśnie na zasadzie tej kartki przy kasie, czy też ktoś, prócz Blizzarda, ratyfikował ten regulamin ;). Pewnie się tego nie dowiemy. W każdym razie, ja ogólnie, szerokim krokiem omijam czynny udział w mmorpg, więc nie muszę obawiać najazdy niebieskich.
 
Dorwall said:
Nie, "nie wiem", tylko Komputer Świat Gry był źródłem moich informacji ;). Gazeta może się mylić.W każdym razie, czytam ze zrozumieniem i zastanawiam się tylko nad jedną, małą rzeczą... czy to funkcjonuje właśnie na zasadzie tej kartki przy kasie, czy też ktoś, prócz Blizzarda, ratyfikował ten regulamin ;). Pewnie się tego nie dowiemy. W każdym razie, ja ogólnie, szerokim krokiem omijam czynny udział w mmorpg, więc nie muszę obawiać najazdy niebieskich.
A przy instalacji przypadkiem go nie akceptujesz? Obecnie większość rzeczy nie zainstalujesz bez zgody na warunki producenta. Jak się nie zgadzasz, to nie zainstalujesz. Proste. No chyba, że źle Cię zrozumiałam, to sorry...
 
Ostatnimi czasy wyłapałem w sieci dość ciekawą gierkę, Sword of the New World, gra osadzona w klimatach z czasów konkwistadorów i kolonizacji.Jednym z oryginalniejszych aspektów gry jest zakładanie rodziny, musimy to zrobić przy starcie, następnie tworzymy członków tejże rodziny z asortymentu pięciu zawodów (mi innym muszkieter) lub też włączamy do niej specjalnych UPC, czyli NPC spotykanych w grze, którzy zgodzili się walczyć po naszej stronie.Gra się jak w typowego hack&slash, poza małą różnicą, sterujemy grupą do maksimum trzech osób.Mogę polecić każdemu, kto chce sobie bezstresowo posiekać, bo gra jest naprawdę całkiem dobra, a akcji dostarcza non stop.Niestety, jak każdy "darmowy" MMORPG, trzeba płacić za usługi premium, ale o ile się nie mylę, do setnego poziomu można dobić bez wydawania ani jednej złotówki.Gdyby ktoś skusił się zagrać, serwer na którym gram nosi nazwę "Illier", zaś rodzina nazywa się "Whisperhill".PS: Niech już nikt nie porusza tematu "czy granie na prywatnym serwerze jest legalne", bo się z tego śmietnik robi. Jest to nielegalne, przy instalacji gry godzimy się na warunki producenta, jeśli ktoś je czyta, to powinien wiedzieć, że nie wolno grać na "privach".Głównym źródłem dochodów z gier Online jest abonament, który każdy kupujący grę musi opłacać, jeśli nie chce łamać prawa.Blizzard ma na utrzymaniu masę serwerów, masę ludzi, którzy je obsługują, programistów, grafików, dźwiękowców itp. którzy nad grą nadal pracują, premie dla prezesa i wiele innych, to wszystko jest znacznie większym wydatkiem niż zrobienie gry "normalnej", do której nie potrzeba oddzielnych serwerów.
Genesis said:
Na wyższych lvl'ach zalatuje nudą że nie idzie usiedzieć , dodanie "Auto attack" zabiło tę grę
Jeszcze nie wiem, nie doszedłem zbyt daleko (25 poziom najlepszą postacią).
 
Zerachiel said:
Ostatnimi czasy wyłapałem w sieci dość ciekawą gierkę, Sword of the New World, gra osadzona w klimatach z czasów konkwistadorów i kolonizacji.
Na wyższych lvl'ach zalatuje nudą że nie idzie usiedzieć , dodanie "Auto attack" zabiło tę grę
 
Lineage, na rosyjskim serwerze Abyss, który mi ostatnio mocno podpadł; GaiaOnline (w przygotowaniu zespołu Gai - mmorpg "zOMG!") i jakieś tam przeglądarkowe, głównie te z WP, ale tymi jestem jednakoż rozczarowana.
 
Ja przez jakiś tam, krótki czas pogrywałem sobie za namową kolegi w MU Online i nawet szło mi całkiem nieźle. Ale pewnego pięknego dnia stwierdziłem, że mi się znudziła(w końcu ile można powalać żółtym mieczem, w błękitnej zbroi kilka razy większych od siebie DK :evil:).
 
Mam pytanie czy WoW jest fajny ? Chciałbym w niego sprobować zagrać ale abonament jest dosc drogi i chce wiedziec czy sie opłaca
 
trawis12 said:
Mam pytanie czy WoW jest fajny ? Chciałbym w niego sprobować zagrać ale abonament jest dosc drogi i chce wiedziec czy sie opłaca
Jak to było w 'świecie wg Ludwiczka': jeden rabin powie 'tak', inny powie 'nie' :DAlbo tak jak w jednej piosence: "If you never try, you will never know" ;)Także proponuję Ci spróbować darmowego 10-dniowego triala do pobrania stąd: http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/trial/index.html?referrer=WORLDOFWARCRAFT
 
Dawno temu tibia. Już nie gram pixelowe postacie mnie denerwowały... WoW gdyby nie to że mi płytę kolega zabrał to bym dalej grał... Teraz czasem sobie pocisnę w Rohana ale nudna troche
 
Via www gram we wszystko:) KnightFight ,Tanoth(to polecam), Tales of magic, Ikariam, Wildguns, SmokiNightwood,A mmo to Metin2- dalej w to gram, Perfect World, Ijeszcze pare których tytułow nie pamietam:p
 
Top Bottom