MMORPG w jakie gramy

+
AoC jest zdecydowanie jedną z najlepszych jak nie najlepszą grą w jakie grałem.Miałem tutaj nawet zamieścić reckę w screenshotach bo te ss'y przekonują do gry bardziej niż słowa. Ale nei chce mi się bawić z minimalizacją ss'ów jakby ktoś pragnął mogę przesłać paczkę na maila.Boookenzio - grind w WoW'ie ? Czy Ty grałeś aby na pewno w WoW'a tego od blizzarda ?
 
To ja najpierw grałem w Lineage 2 ok. 2 miesięcy. Na szczęście później to rzuciłem :) Później zacząłem w Metina, ale że wiedziałem czym to grozi przestałem po dwóch dniach:) I teraz trzymam się z daleka od takich gierek chociaż nie byłem aż tak wciągnięty jak inni tzn. grałem tylko w wolnym czasie (nie w nocy), ale i tak traciłem na tym kilka h dziennie
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
W jakimś CDA był chyba trial AoC nawet... Musze płytki poszukać. ;D
Byl trial GW tylko. AoC jeszcze nie ma triala.
Ma , tyle że jeszcze go nie chcą aktywować ;]
Są triale, jeśli ktoś kupił edycję kolekcjonerską, każda chyba z pięcioma takimi bajerami.Żeby nie było, że tylko to napisałem, dodam, że grałem w World of Warcraft, ale niepotrzebnie zainwestowałem od razu w Burning Crusade, gdyż właśnie tam gra stała się wyjątkowo beznadziejna.W przyszłości planuję zakup Age of Conan (poczekam, popaczują, będzie dobrze) i Warhammer: Age of Reckoning, w którego becie uczestniczę i wiem, że będzie dobrą grą, wartą tych paru dyszek na miesiąc.Grałem również w Metin 2 (bardzo ciekawy system walki, gdyby dodać więcej umiejętności, to by było naprawdę dobrze), Cabal Online (bardzo ładne animacje ataków), Fiesta (typowy mmorpg) oraz Dream of Mirror Online(świetne rozwiązanie z klasami, zmieniasz kiedy chcesz, bez ograniczeń i minusów).
 
Metin 2 - ładny system walki?! OMFG. Kto ma lepszą broń i wyższy lvl oraz więcej potów wygrywa. Stajecie obok siebie, klikacie na przeciwnika, bez przerwy wciskacie klawisz odpowiedzialny za miksturki życia, a od czasu do czasu skill. Kto się dłużej utrzyma na nogach wygrywa. Gra to taka Tibia w 3D.
 
FirnomirIFRIT said:
Metin 2 - ładny system walki?! OMFG. Kto ma lepszą broń i wyższy lvl oraz więcej potów wygrywa. Stajecie obok siebie, klikacie na przeciwnika, bez przerwy wciskacie klawisz odpowiedzialny za miksturki życia, a od czasu do czasu skill. Kto się dłużej utrzyma na nogach wygrywa. Gra to taka Tibia w 3D.
Czyli tak samo, jak w np. WoWie, to chyba nie tak źle, prawda (właśnie za to nienawidzę WoWa, kto zmarnował dni na grindowaniu po przedmioty, będzie miał przewagę)?System walki, czyli mechanika, a nie ogólnie walka w każdym możliwym wydaniu.Walka w Metin 2 jest dynamiczna i z dodanie wielu nowych umiejętności mogłoby być ciekawie.
 
RurzowaKsienrzniczka said:
Od kiedy walka w Wowie polegala na stawaniu przed sobą i klikaniu ? Skoro poświęciłeś tak mało czasu to po co się wypowiadasz ?;]
Na co poświęciłem mało czasu? W WoWa grałem dosyć długo, dobiłem do bodaj 67 poziomu szamanem i miałem tej gry po prostu dosyć przez Outlandy. Miałem też kilka postaci 30-40 poziomowych, jestem casual gamerem (niedzielnym graczem), dodatkowo mój brat również grał, więc nie poświęcałem na grę całego dnia, ale dobre pół roku przegrałem.Na battlefieldach kto miał najlepiej? Twinki, zmora WoWa, psuli wszystkim zabawę.W duelach kto miał najlepiej? Twinki i ludzie bez innego życia, poza WoWem, które poświęcały kilka godzin na czterdziestoosobowe loch.WoW jest tak bardzo zależny od przedmiotów, że aż tym razi.
 
Akurat walka w WoW jest kompletnie wyprana z finezji. W porównaniu do "Age of Conan", warcraft to mały pikuś. Wiem co mówie bo w "Wordkrafcie" miałem Warriora na 70, natomiast w Conanie 25 assasina.
 
Zerachiel said:
Zerachiel said:
Od kiedy walka w Wowie polegala na stawaniu przed sobą i klikaniu ? Skoro poświęciłeś tak mało czasu to po co się wypowiadasz ?;]
Na co poświęciłem mało czasu? W WoWa grałem dosyć długo, dobiłem do bodaj 67 poziomu szamanem i miałem tej gry po prostu dosyć przez Outlandy. Miałem też kilka postaci 30-40 poziomowych, jestem casual gamerem (niedzielnym graczem), dodatkowo mój brat również grał, więc nie poświęcałem na grę całego dnia, ale dobre pół roku przegrałem.Na battlefieldach kto miał najlepiej? Twinki, zmora WoWa, psuli wszystkim zabawę.W duelach kto miał najlepiej? Twinki i ludzie bez innego życia, poza WoWem, które poświęcały kilka godzin na czterdziestoosobowe loch.WoW jest tak bardzo zależny od przedmiotów, że aż tym razi.
Ubawiają mnie takie komentarze ;]A jaki wg. Ciebie miałyby sens te 3-4 godzinne dungeony które angażowały aż do 40 osób , jeżeli ukończenie ich nie dawało by żadnej przewagi ?Jasne że ludzie którzy poświęcają na grę jaką jest MMO dużo czasu osiągną więcej , bo o to tu przecież chodzi , żeby grać dużo , expić , zbierać kasę i robić 100 godzinne dungeony.
Zerachiel said:
Akurat walka w WoW jest kompletnie wyprana z finezji. W porównaniu do "Age of Conan", warcraft to mały pikuś. Wiem co mówie bo w "Wordkrafcie" miałem Warriora na 70, natomiast w Conanie 25 assasina.
No to dobicie 25 lvl'a nie daje Ci żadnego pojęcia o tej grze , ja miałem przyjemnośc dobić 63 jak na ten moment i zaczynam tęsknić za WoW'em.Przede wszystkim walka w WoW'ie była zrobiona z geniuszem godnym wymysłu Blizzarda z poprzednich czeście Warcrafta.Dawała dużo emocji , adrenalina skakała , a przede wszystkim zajmowała trochę czasu w przeciwieństwie do Conana gdzie PvP trwa około 2-3 combosów.Wystarczy popatrzeć na wyczyny najlepszych ;]http://video.google.pl/videosearch?q=genesis+feral+druid&sitesearch=&aq=f#
 
Po dobiciu 25 levela rzuciłem Conana w diabły, co niezmienia faktu, że ta gra ma dużo większy potencjał od lukrowanego WoWa. Poprostu narazie zbyt dużo bugów i niedoróbek, poczekam na patche. Narazie jednak wciąż jestem przy WoWie (pomiomo shakowania mojego konta przez jakiegoś złodzieja :wall:). For the Alliance ! ]:->
 
PaweWodarczyk said:
Po dobiciu 25 levela żuciłem Conana w diabły, co niezmienia faktu, że ta gra ma dużo większy potencjał od lukrowanego WoWa. Poprostu narazie zbyt dużo bugów i niedoróbek, poczekam na patche. Narazie jednak wciąż jestem przy WoWie (pomiomo schakowani mojego konta przez jakiegoś złodzieja :wall:). For the Alliance ! ]:->
FIREFOX 3.0 ze słownikiemTo nie złośliwość tylko chęć pomocy. Generalnie piszesz OK tylko liczne błędy strasznie psują efekt.
 
A ja właśnie mam ciężki dylemat moralny , z jednej strony mam Conana , gra niczego sobie , naprawdę byłem zauroczony , tylko na wyższych lvl'ach jest coraz gorzej , a dlaczego ja mam płacić za granie w betę ? ;/Właśnie skończył mi się prepaid i zastanawiam się nad kupnem WoW'a i rozpoczęciem gry od nowa , ale chyba się skuszę bo jak głosiła recenzja na gryonline - Conan ma więcej bugów w wersji grywalnej niż WoW w fazie beta.
 
Doradzam WoW. Jak już wspomniałem Conan jest lepszy niemal pod każdym względem od WoWa, ale mimo to niedopracowany. Po wprowadzeniu odpowiednich łatek i kart pre-paid zawsze można wrócić do Conana. Jeśli zdecydujesz się na Warcrafta to wbijaj na serwer Burning Legion (Alliance ofc) mój nick- Sergi. ;)
 
RurzowaKsienrzniczka said:
A ja właśnie mam ciężki dylemat moralny , z jednej strony mam Conana , gra niczego sobie , naprawdę byłem zauroczony , tylko na wyższych lvl'ach jest coraz gorzej , a dlaczego ja mam płacić za granie w betę ? ;/Właśnie skończył mi się prepaid i zastanawiam się nad kupnem WoW'a i rozpoczęciem gry od nowa , ale chyba się skuszę bo jak głosiła recenzja na gryonline - Conan ma więcej bugów w wersji grywalnej niż WoW w fazie beta.
Morał jest prosty - Nigdy nie kupuj MMORPG w czasie do pół oku po premierze.Każdy MMORPG jest jakby grywalną betą po wydaniu, więc naprawdę dziwię się tym ludziom, którzy tak wcześnie płaca za grę.Ja niemal na 100% kupię ten produkt, ale poczekam jeszcze sporo, zanim poprawią błędy i przede wszystkim, dodadzą wszystkie elementy gry, które miały się w niej pojawić.Ja bym pewnie raportował bugi, grając w AoC :)
 
Top Bottom