Niske FPS - pomoc

+
Niske FPS - pomoc

Witajcie dawno temu już chciałem zagrać w Wiedźmina 2 lecz mój pc nie był w stanie sobie z nim poradzić. Czy możecie mi pomóc polecając mod lub coś w tym stylu co umożliwiało by mi minimalnie płynną rozgrywkę? Nawet ustawienie gry w oknie + minimalną grafikę nie daje zbyt wiele. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać ten problem bez wydawania pieniędzy na nowy sprzęt.

Specjalizacja mojego stacjonarnego pc:

Procesor: Intel Core i3 2120 CPU @ 3.30 GHz
Karta Graficzna: NIVIDA GeForce GT 610
Pamięć RAM; 4,00 GB
 
Last edited:
sserek;n7644670 said:
Wszystko na minimalne ustawienia, zmniejsz rozdzielczość.

Napisałem już że mam na minimalnych + grę w oknie na minimalnej rozdzielczości.
 
MrGazik;n7645080 said:
Napisałem już że mam na minimalnych + grę w oknie na minimalnej rozdzielczości.

Obawiam się, że bez zmiany karty graficznej niestety nic tu nie zdziałasz. Jest po prostu za słaba. Reszta podzespołów do minimalnych powinna wystarczyć, ale zmiana karty jest konieczna.
 
MrGazik
W przypadku kart Nvidii, o wydajności z reguły świadczy przedostatnia cyferka w nazwie modelu (oczywiście dotyczy to w miarę współczesnych generacji). I tak karta z cyferkami 460 będzie dużo bardziej wydajna od karty z cyferkami 610, czy 720. Twoja karta graficzna to totalny budżet, do tego wyposażony w dużo wolniejszą pamięć DDR3, gdy w wydajniejszych modelach szeroko stosuje się GDDR5. Jedyną zaletą Twojej karty jest niskie zużycie energii (jedynie 29 W w porównaniu do 100-200 W w bardziej wydajnych kartach).
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom