Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
koziek said:
wow przecież wiesz jak wow jest
wow musiałeś zaliczyć prawoznawstwo wow klauzule generalne wow cele aksjologiczne ustawodawcy


wodzu, przytocz jakąś poezję
 
eh, koziek, liczyłem że będziesz dalej tak podszczekiwał jak z Firnomirem, ale widać, że coś opadłeś z sił. strata moja i chyba całego community.
 
koziek said:
pomyślałem o czymś dla ciebie i nie mam tu na myśli bezpośredniej treści

http://pl.wikipedia.org/wiki/Flupy_z_pizdy
Znam, dziękuję.

Nie podobał mi się nigdy, dziękuję.

Idź walić w bambus, dziękuję.
 
dzięki tobie wiem, że nigdy mało

racjonalnym byłoby uznanie, że dlatego, bo wspólne studia, ale czekam na twojego królika z kapelusza, mały Lacanie
 
Spamowanie idzie wam dobrze, więc pewnie równie dobrze pójdzie wam dedukcja, dlaczego parę postów zostało skasowanych (i kolejne podobne też będą kasowane).

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości i pytania, zapraszam na PW, ale z góry uprzedzam - na wiadomości o treści podobnej, jak kilkanaście ostatnich postów, nawet nie będę odpisywał.
 
szypek26 said:
Spamowanie idzie wam dobrze, więc pewnie równie dobrze pójdzie wam dedukcja, dlaczego parę postów zostało skasowanych (i kolejne podobne też będą kasowane).

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości i pytania, zapraszam na PW, ale z góry uprzedzam - na wiadomości o treści podobnej, jak ostatnie kilkanaście postów, nawet nie będę odpisywał.
w tym temacie nie chodzi o to, żeby po prsotu spamować?

post #2:


koziu, koziu, co ty z tymi studiami, mój drogi, kogo to obchodzi, tu wszyscy jesteśmy wiedźminami

scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj" - jeśli nie umiesz, przeczytaj Forumowy Samouczek
szypek
 
szypek26 said:
Spamowanie idzie wam dobrze, więc pewnie równie dobrze pójdzie wam dedukcja, dlaczego parę postów zostało skasowanych (i kolejne podobne też będą kasowane).

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości i pytania, zapraszam na PW, ale z góry uprzedzam - na wiadomości o treści podobnej, jak kilkanaście ostatnich postów, nawet nie będę odpisywał.
Nadal się zastanawiam dlaczego skasowano post ze słowem "gunwo" ale pozostał ten ze słowem "spieprzaj".


Ale w sumie nie będę bardzo wnikał, nie moja broszka.
 
socchi said:
w tym temacie nie chodzi o to, żeby po prsotu spamować?
Socchi, nie udawaj głupiego. Doskonale wiesz, o co chodzi w tym temacie i dlaczego twoje (i nie tylko) posty są kasowane. Z mojej strony to tyle na ten temat (patrz: mój poprzedni post).

edit:
Nadal się zastanawiam, dlaczego skasowano post ze słowem "gunwo", ale pozostał ten ze słowem "spieprzaj".
Przeoczyłem. Kasuję.
 
szypek26 said:
Socchi, nie udawaj głupiego. Doskonale wiesz, o co chodzi w tym temacie i dlaczego twoje (i nie tylko) posty są kasowane. Z mojej strony to tyle na ten temat (patrz: mój poprzedni post).


doskonale wiem też, że posty innych użytkowników, bardziej teraźniejszych na forum, wiszą, jak wisiały, chociaż zawierają zerową treść merytoryczną, co więcej, bywają produkowane również w temacie dziennym, także przez moderatorów

także jeśli ktoś mu ma nie udawać głupiego, to jesteś nim ty, szypku. szypeku.

dwadzieścia sześć.


oczywiście że z twojej strony to na tyle. nie potrafisz argumentować tego, co robisz, potrafisz tylko robić. ślepo i bezmyślnie :)
 
szypek26 said:
Przeoczyłem. Kasuję.
DZIĘKUJĘ, CO JA BYM BEZ CIEBIE ZROBIŁ?!

Nadal pozostał ten ze "spieprzaj" w nawiasie.

Chyba, że można pisać przekleństwa w nawiasach? Jak tak to spoko.

e: podpowiem jeszcze, że we "flupach z pizdy" też jest przekleństwo, ale już się gubię w tym forum. JAK DOBRZE, ŻE NIE JESTEM MODEM, CHOĆ KIEDYŚ MI TO ZAPROPONOWANO.
 
No chyba nie będą cenzurować tytułu dzieła sztuki z własnym artykułem na Wikipedii?

Co zabawne, wcale nie jest przesądzone, że byłbyś najgorszym moderatorem

wszyscy czytaliśmy przecież parę lat temu Twój akces na moderatora, socchi
i nawet nie trzeba było być snowdenem
tylko elwerem
czy jak mu tam było

--

Czemu posty sąsiadów znikają?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom