Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Rozumiem, że w grę wchodzi wymiana Modomon za Modomona, albo Modomon za Modomona + dopłata w Orenach, jeśli jest unikatem, tak ?
 
Wolność drogi panie. Np. Arwil chce tylko kasę, więc zakupię u niego Elwera. Poza tym nie marudź, dalem ci pomarancza za zoltka, powinenes mi doplacic, moj ma wiekszy lvl.
 
Elwer - pomaranczowy sprzed roku... i prawdziwy RARYTAS! Czerwony+ban na miesiac!Keth - zolty spamik i swiezutki czerwony banik na 2 tygodniejest drogo, to niebylejaka oferta
 
Beltusek said:
Ja bym chciał jakiegoś Ketha ...W załączniku moje offer-list.
Następne Twoje warny będą miały już ten sam powód @:p"nadal""nadal""nadal"Ja mam 4 warny versusowe, sprzedam tanio, bo są bezwartościowe, pomimo nich dostałem odznaczenie VS Bohater od Ketha : D : D : D : D : D
 
Za czerwonego Ketha biore obie Undomiel i Krakersa, bedziemy kwita. [2 zolte=1 pomaranczowy; 2 pomaranczowe=1 czerwony]Melkor - nie, to jeden z moich Elwerow jest czerwony i z banem. [link do redtjuba]Internaszynala nie mam.Belt, co ty na pomaranczowa Und?: ''Rasistowska wypowiedź: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=24034.msg518829#msg518829''
 
Arwil, podyktuj cenę. Możesz się ludzi popytać, zawsze dotrzymuję slowa, więc możesz wziąć na raty u mnie oreniaki.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom