Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Jak już wspomnialem Elwer. A oreniaki można dawać danej osobie raz na dwa tygodnie, czyli na upchanego 3 oreny. Niedlugo dam pierwszego, bo dawalem napiwek i chwilowo bez grosza ist-em.
 
Od Srrrru mam dwa pomarańczowe, "Kolejny post nie na temat, mimo ostrzeżenia." (o którym to "ostrzeżeniu" nie wiedziałem :p) i "Publikowanie dokładnej informacji o możliwości oszustwa." :D
 
Melkor01 said:
Jak już wspomnialem Elwer. A oreniaki można dawać danej osobie raz na dwa tygodnie, czyli na upchanego 3 oreny. Niedlugo dam pierwszego, bo dawalem napiwek i chwilowo bez grosza ist-em.
W sensie ze za czerwonego Elwera dowolny warn od ciebie i 3 oreniaki.
 
No ok, Iwonkę dzisiejszą dostaniesz. Jeszcze cieplutka, prosto z drukarni. [size=10pt]Pragnę zauważyć, że ja zawsze jestem cieplutka :pI.[/size]
 
ArwilBgChleba said:
I poszli spać. A ja przeszedłem kampanie w HoMM 3. Bardzo dziwna, bo miała tylko 3 misje. :p
Którą kampanię? Niech żyje Królowa!? Bo jest kilka i chyba każda ma tylko 3 scenariusze.
 
Gdy rozum śpi, budzą się upiory i Nocną Wyzimę zaczyna nawiedzać duch Hostile'a!!! :evil: Ale zaraz się zdematerializuje i wróci do swoich zaświatów... :p
 
Patrzcie w górę !Do odkurzacza go ! Do odkurzacza !
 
21:43 to już raczej noc . Ciemno jest więc w czym problem ?BTW. Mam do sprzedaży warna od Ketha i od Elwera . Kto chce kupić ?
 
Albo zaczniecie przestrzegać zasad (pory oraz brak spamu) tego tematu, albo zostanie on zamknięty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom