Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przed nami wyjątkowe Wyzwanie Trybu Foto, w którym po raz pierwszy bierzemy pod uwagę zawartość z dodatku Widmo wolności.​

Wyzwanie rozpocznie się 28 września. Czekają na Was trzy misje — sprawdźcie dokładnie, co przygotowaliśmy i spróbujcie odkryć wszystkie sekrety Night City!​

Netrunning: przeniknij do najeżonych technologią kryjówek netrunnerów i sprawdź, co kryje się w czeluściach cyberprzestrzeni. W tym zadaniu liczy się wszystko, co związane z Siecią.​

Wymagania: Cyberpunk 2077 lub Cyberpunk 2077: Widmo wolności.​

Pościgi samochodowe: usiądź na kółkiem, daj się ponieść gorączce szos i spróbuj ustrzelić kila szałowych fotek (i nie tylko) w trakcie jazdy!​

Wymagania: Cyberpunk 2077 lub Cyberpunk 2077: Widmo wolności.​

Dogtown: gangole, uzbrojeni żołnierze na ulicach, rozpadające się budynki, przemoc, ubóstwo… Pokaż światu, co czai się za murami Dogtown!​

Wymagania: Cyberpunk 2077 lub Cyberpunk 2077: Widmo wolności.​

Zasady misji są dość proste:​
  • Używaj tylko Trybu Foto znajdującego się w grze.Używaj wszystkich funkcji Trybu Foto, na które tylko masz ochotę.Upewnij się, że Twój screenshot pasuje do tematyki wybranej kategorii.
  • Nie edytuj swoich zdjęć żadnymi dodatkowymi programami.Nie zgłaszaj więcej niż jednego screenshota do danej kategorii.
Czas na ukończenie misji mija 19 października o godz. 16:00. Zróbcie fotki, zgłoście je poprzez ten dedykowany formularz przed upływem ww. terminu i gotowe!​

Rada złożona z wysoko postawionych agentów specjalnych (znanych również jako jury składające się z członków zespołu CD PROJEKT RED) wybierze trzy zwycięskie ujęcia z każdej kategorii. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu miesiąca od daty zakończenia zbierania zgłoszeń. Zwycięzcy otrzymają świetne nagrody od CD PROJEKT RED, NVIDII oraz SecretLab.​

Jeśli do wykonania misji potrzebne będą Ci dodatkowe informacje (takie jak pełen spis zasad czy FAQ) zajrzyj na stronę Wyzwania Trybu Foto.​

Powodzenia na akcji!​
 
Doceniłem to narzędzie, dopiero gdy miałem motywację by się nim pobawić... I jest meeeeega! Daje multum frajdy i możliwości, daje poznać rozgrywkę z wielu perspektyw ;-)

Moja ocena dodatku i trybu foto.... w trybie foto w załączniku.
 

Attachments

  • photomode_30092023_230318.png
    photomode_30092023_230318.png
    2.5 MB · Views: 221
Last edited:
Co do samego konkursu myślę, że daje graczom z "artystycznym okiem" duże pole do popisu, sam czasami uzyskiwałem zaskakujące efekty przy odpowiednim ustawieniu kamery. Jednak jak to z efektami pracy bywa, po zdobieniu każdego kolejnego pstryka mam wrażenie, że jest fajnie, później, że coś możnaby jednak ulepszyć, a na drugi dzień w ogóle zastanawiam się czy jest w tym coś dobrego/interesującego.

Nagrody wydaja się wypasione, pytanie czy ktoś będzie bardziej zadowolony z naprawdę mocarnej grafiki czy stylowego fotela. W moim wieku i z moim kręgosłupem to już chyba człowiek myśli niestety o tym drugim ;-)

Podobnie jak undomiel9 zachęcam do podzielenia się niekoniecznie wykorzystanymi pracami.

Właśnie zerknąłem na stronę wydarzenia.w kategorii Dogtown pojawiły się już pierwsze fotografie i co tu duzo mówić, wiele jest nsprawdę świetnych!

A skoro to konkurs życzę wszystkim uczestnikom powodzenia!
 
Last edited:
Nie no...ja nie mogę... co oni czytają w tym Night City...
1696451468752.png


"Ja w klubie disco, mogę robić wszystko
Wyciągam damy spod opieki mamy
(...)"
Ja jestem punk V Night City mistrz !!!
1696451647412.png


Hej. Pracuję w modelingu i umiem rozpoznać talent!
Słuchaj... Jest taka sprawa... tryb foto, wiesz o co chodzi!?!
Duże pieniądze! - szybkie grafiki, piękne fotele...
A Ty w naturalnym środowisku dobrze wyglądasz! Wchodzisz w to czy nie?

1696452097397.png
 
Last edited:
Tak poza konkursem kilka ciekawych ujęć:

Gwiazda BD:



Jej Królewska Mość:



Porozmawiajmy:



Let's dance:



Nie ufaj nikomu:



Pan Kleks?



Pomyślmy:



Porozmawiajmy:



Tylko gra?



W dwoje oczu:



Witamy w Dogtown:



W raju:

 
Przeczytałem regulamin i nie widzę nic na temat modów. Można ich użyć w konkursie?
 
Last edited:
W ramach przypomnienia - konkurs FOTO jedynie do tego czwartku do godziny 16, także ostatnia szansa na przesłanie materiałów do czego zachęcam, bo sam odkryłem, że zabawa w tym trybie daje naprawdę wiele frajdy!
 
Cały czas mówię sobie, że moja najlepsza fotka jest jeszcze przede mną ;)
Przerabialem to!

Bojąc się, że finalnie będę mial tyle materiału, że w ogóle nie będę w stanie podjąć ostatecznej decyzji zacisnąłem zęby i wysłałem zgloszenie... i tak, później zrobiłem lepsze screeny ;-), ale to proces, który nigdy się nie kończy i trzeba znaleźć punkt odcięcia.

Ale tłumaczę sobie, że liczyla się zabawa sama w sobie a nagrody... no fakt, na zimę pewnie przydalby się GeForce4090 gdyby padło ogrzewanie centralne, ale trzeba mieć świadomość jak utalentowana jest społeczność i ciężko się wybić.
 
Last edited:
Cześć, zgłaszał ktoś w ostatnich kilku dniach zdjęcie do kategorii Netrunning ? bo wysłałem i nie widzę swojego zdjęcia w galerii a już te kilka dni minęło. Tak się poprostu zastanawiam czy ja coś źle wstawiłem czy ta galeria jest aktualizowana co kilka dni, bo wydaję mi się, że innych zdjęć też jakoś mało przybywa w tej kategorii ?
 
Cześć, zgłaszał ktoś w ostatnich kilku dniach zdjęcie do kategorii Netrunning ? bo wysłałem i nie widzę swojego zdjęcia w galerii a już te kilka dni minęło. Tak się poprostu zastanawiam czy ja coś źle wstawiłem czy ta galeria jest aktualizowana co kilka dni, bo wydaję mi się, że innych zdjęć też jakoś mało przybywa w tej kategorii ?
Ja bym się tym zupełnie nie sugerował. Na samym początku przez wiele dni jedynie jedna kategoria posiadala zawartość. A jeżeli jakieś moje screeny się pojawialy to też w różnych odstępach.
 
Bardziej namiętnie pstrykając fotki dopiero teraz zauważyłem to:

morda.png


Post automatically merged:

P.S. Fotki wysłane pod każdą kategorię. Dogtown taka przeciętna, ale nie z oczywistym miejscem, Netrunning to bardziej oczywistej się nie dało, ale wygląda ładnie. Za to z kategorii pościg wyszła bardzo ciekawa (i artystyczna) fotka. Zobaczymy jak będzie.
 
Last edited:
Ostatnie godziny! Proszę wchodzić w tryb foto i pstrykać ;-)
Post automatically merged:

No i po wszystkim, na swój sposób współczuję komisji, która z takiej ilości (często gęsto świetnych) zdjęć, będzie musiała wyłuskać te "NAJ"
 
Last edited:
kurczaki, byłam pewna że konkurs do jutra a nie sprawdzałam updejtów :c zrobiłam fotki, miałam właśnie wrzucać a tu taka niespodzianka... może następnym razem się uda, patrząc na galerie niektórzy serio świetne zdjęcia zrobili, powodzenia w konkursie wszystkim!! ^^
 
Top Bottom