Nowa Misja: Podejmij Wyzwanie Trybu Foto!

+
To i ja pokażę kilka fotek rozpatrywanych do konkursu, a których jednak nie dałem
photomode_08102023_015829.png
photomode_11102023_215230.png
photomode_12102023_164556.png
photomode_18102023_104023.png
 
Cześć!
Mam pytanie odnośnie wyzwania foto.
Wysłałem konkursowy screen w terminie, wszystkie normy zostały spełnione, a tego screena nie widzę w galerii. Możliwe, że został odrzucony?
Jeśli tak to dlaczego? I ewentualnie gdzie i do kogo mogę w tej sprawie napisać? Ktoś się orientuje?
Screen, o którym mowa:
5f8326a6-5076-4c96-8eeb-e03e818d945e.png
 
Moich screenów również jeszcze nie ma. Podejrzewam, że z powodu obładowania ilością prac jeszcze nie pojawiły się wszystkie w galerii.
 
Moich screenów również jeszcze nie ma. Podejrzewam, że z powodu obładowania ilością prac jeszcze nie pojawiły się wszystkie w galerii.

Z ciekawości przejrzałem i... mam to samo.
Więc albo coś schrzaniłem z wysyłką, albo jeszcze się nie załadowały.

Tak czy inaczej na żadną wygraną nie liczę, bo poprzeczka jest naprawdę wysoko. Tak z 40-50 % to naprawdę dobre fotki, a tak 10-20 % to perełki i chyba tylko mniej niż 10 % stanowią pracę albo naprawdę kiepskie albo po prostu strasznie leniwe i bez pomysłu.
 
Spokojnie. To samo zgłaszano w przypadku poprzedniego konkursu. Każde z tych zdjęć musi być ręcznie zatwierdzone, żeby pojawiło się w galerii - będą tam zatem widoczne z opóźnieniem.
 
Podzielcie się też na forum, jeśli chcecie, ja chętnie zobaczę :)
Chyba że wolicie nie inspirować konkurencji, to wtedy po 19 października ;>

No wszystko fajnie, ale wysłałem wczoraj przed 16stą do 3ech kategorii fotki, z każdej dostałem ekran sukcesu zgłoszenia a od wczoraj nie ma ich w galerii.... słabo... Pisałem też o tym wczoraj na zagranicznym forum i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi... Wrzucam więc tutaj:

Pościgi

Pościgi Samochodowe_Alejandro.png

Dogtown

Dogtown_Alejandro.png

Netrunning

Netrunning_Alejandro.png
 
Kolega wyżej wyjaśnia, że to jest ręczna akceptacja - jeśli dużo osób czekało do ostatniej chwili z wysłaniem zgłoszeń, to trudno, żeby to się dało przerobić teraz błyskawicznie. Cierpliwości. Jeśli masz potwierdzenie zgłoszenia, to na pewno wszystko w porządku.
Ed. Natomiast wrzucenie ich na forum nie zastąpi zgłoszenia do konkursu, tak gwoli wyjaśnienia.
 
No... ja fotki słałem z 24 godzinki przed końcem, a dotąd jak ich nie było tak nie ma.

Jak już mówiłem - nie liczę na żadną wygraną czy coś, ale fajnie byłoby zobaczyć swoje "dzieła" w galerii :smart: .
 
Ja zauważyłem, że konkurs (czy raczej jego regulamin) miał jeden błąd - trzeba było podać platformę, z której pochodził rzut ekranu ale w zostawaniu były też stare konsole.
Wszystko niby super, jednak posiadacze starszych maszyn nie mogli pstryknąć fotek w Dogtown (dodatek wyszedł tylko na obecne konsole i PC), jednak zamieszczając zdjęcie z tej kategorii można było wybrać np. PS4 jako platformę, z której pochodził rzut ekranu :p ...
 
Cześć!
Mam pytanie odnośnie wyzwania foto.
Wysłałem konkursowy screen w terminie, wszystkie normy zostały spełnione, a tego screena nie widzę w galerii. Możliwe, że został odrzucony?
Jeśli tak to dlaczego? I ewentualnie gdzie i do kogo mogę w tej sprawie napisać? Ktoś się orientuje?
Screen, o którym mowa:View attachment 11370682
Nice! So Bladerunner'esque! Też mam podobny ale nie z Dogtown:
1.png
 
Drodzy.

Informuję w tym wątku, że na stronie wydarzenia trybu foto zostały już opublikowane zwycięskie prace - zgodnie z zapowiedziami po 3 na kategorie.

Ciekawe czy choć jedną moja praca walczyła o podium (tak będę to sobie wyobrażał hehe).

Zwycięzcom gratuluję a nagród zazdroszczę :)
 
Nie zwyciężyłem (co jest oczywiste - biorąc pod uwagę konkurencje), ale w końcu moje fotki są w galerii (zapewne od jakiegoś czasu - nie śledziłem tematu, gdy długo nic się nie działo).

Zwycięskie fotki super i w sumie tylko jeden rzut ekranu z Dogtown jest taki ... mało inspirujący i oczywisty (mowa o WC7GSS).

Gratulacje wygranym.
 
Mnie niestety też nie ma wśród zwycięzców i nie ma co tego roztrząsać. Pojawiło się naprawdę sporo kozackich fotek. Zastanawiam się tylko jak wyglądało głosowanie na zwycięskie prace, cały ten proces. Ilość prac jest oszałamiająca.
1700511933078.png
Gratulacje dla każdego - zwycięzcom i uczestnikom :)
 
Top Bottom