Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Czy to się ostatnio działo (brak dostępu do forum) było jakąś próbą naprawy/polepszenia obecnego (opłakanego) stanu rzeczy, czy po prostu forum się sypało i zostało odratowane?

Fajnie byłoby na przyszłość uprzedzać o pracach konserwacyjnych.
 
Obawiam się I_w_a_N , że na twoje pytanie już raczej nie dostaniemy odpowiedzi :/
Dobrze, że postawili forum do działania. Obawiałem się po wczorajszym, że będę mógł tu wejść dopiero 4 maja.
 
I_w_a_N;n8457720 said:
Czy to się ostatnio działo (brak dostępu do forum) było jakąś próbą naprawy/polepszenia obecnego (opłakanego) stanu rzeczy, czy po prostu forum się sypało i zostało odratowane?
Forum se zrobiło majówkę. I tyle w temacie.
 
Ja myślałem, że forum po prostu skonało (kiedyś taki dzień nadejdzie - czemu nie w ten czas?)...

A odnośnie mojego pytania - dobrze wiem iż było retoryczne :).
 
I_w_a_N;n8459040 said:
Ja myślałem, że forum po prostu skonało (kiedyś taki dzień nadejdzie - czemu nie w ten czas?)...

Ale, że jak... że forum zniknie?
To raczej niemożliwe. Jakby już kiedyś miał zostać wyłączony dział Wiedźmina (tfu, tfu przez lewe ramię) to nie wyobrażam sobie tego bez wcześniejszego wyjaśnienia i kilku słów podziękowania dla całej społeczności.
Ale jak napisałem wcześniej - to raczej niemożliwe ;D
 
Różnie może być...

Mogą nagle* mieć "nas gdzieś" (Wiedźmin w sumie się już sprzedał i historia jest zamknięta - do momentu aż wskrzeszą markę, ale to już pieśń przyszłości i na pewno nie nastąpi to w tej dekadzie; 2025+ pewnie najwcześniej ale ta data to tylko moje przypuszczenia), w końcu forum istnieje już ponad dekadę, a kolejny wielki projekt (i zapewne potencjalna seria) się zbliża powolnym krokiem. W sumie tak powolnym, że pewnie opłacałoby się im to wszystko wyłączyć w cholerę (ewentualnie przenieść na media społecznościowe - wzorem Bioware) i ruszyć (z Cyberpunk 2077) na krótko przed premierą tytułu.
W końcu nie będą trzymać, na wolnym ogniu, wiedźmińskiej społeczności z myślą o kolejnej grze w uniwersum AS'a, która powstanie zapewne dopiero za jaką dekadę, a nie zawsze fan fantasy równa się fanowi cyberpunku.

*sprawa najzwyczajniej w świecie może im się nie kalkulować
 
Panowie, przypominam, że ten temat nie służy do dyskusji. Następne posty nie dotyczące zgłoszenia błędu zostaną skasowane.
 
Błędy, waćpan powiadasz?
Ależ proszę bardzo :) .

Jednym z bardziej denerwujących ostatnio jest notoryczne przełączanie języka po wejściu na poszczególne działy forum. Już tłumaczę o co chodzi:
Po wybraniu języka polskiego (flaga biało-czerwona, napis "Wiedźmin" i w ogóle) język interfejsu zmienia się na angielski, a flaga na brytyjsko-amerykańską. Kliknięcie na flagę polską powoduje wyjście do głównego menu forum (działów) i po powrocie sytuacja się powtarza. I tak w kółko Macieju.
Okazjonalnie forum wchodzi mi od razu (z powyższej konfiguracji) na wersję amerykańską dyskusji (nie, flaga wówczas nie zmienia się na Polską ;) ).

Pytanie czy tak tylko u mnie (na FireFox) czy to problem ogólny po drugiej tronie kabla?
 
Ja osobiście takiego błędu nie doświadczyłem, a też korzystam z FF. Nie kojarzę też, żeby ktoś inny zgłaszał coś podobnego. Może to jednak u Ciebie coś się popsuło.
 
Podejrzewam, że niektóre bugi, tak jak u mnie niemożność odfajkowania postów jako przeczytane i dawanie czerwonych punkcików (działa na Edge'u) to też taki losowy przypadek.
 
I_w_a_N;n8460570 said:
ednym z bardziej denerwujących ostatnio jest notoryczne przełączanie języka po wejściu na poszczególne działy forum
Podobnie jak Yakin, brak u mnie tego typu problemów a również FF jako przeglądarka.
 
(Testuję czy scala).


Od siebie dodam, że błąd, który ja mam ciągle, to po napisaniu gdziekolwiek posta, wyświetla mi ten temat jako nieprzeczytany.
 
Taka ciekawostka przyrodnicza: w forum "Seria gier Wiedźmin" mam skórkę KiW, ale gdzie indziej... są SzK. Ciekawe.. Klikam gdzie trzeba, ale reakcji nie
ma. Na przykład w wątkach offtopowych "Społeczność graczy".
Cuda, wianki.
 
Last edited:
Właśnie zauważyłem, że skórki można zmienić na Edge'u a na Chrome - już nie. ;) Czyli ciekawostek przyrodniczych ciąg dalszy.
 
sserek;n9207951 said:
No to miłego czekania xD

Obawiam się, że masz rację...co gorsza nie mogę odsubskrybować zdublowanych tematów (bo trochę mi zdublowało) bo usuwa cały temat razem z dublem a z powrotem nie da się wcisnąć subskrybuj xD ehhh ciekawe kiedy coś się konkretnie ruszy z błędami na forum :p
 
robert70r;n9206741 said:
Taka ciekawostka przyrodnicza: w forum "Seria gier Wiedźmin" mam skórkę KiW, ale gdzie indziej... są SzK. Ciekawe..
To samo.
robert70r;n9209371 said:
Właśnie zauważyłem, że skórki można zmienić na Edge'u a na Chrome - już nie.
Na Fajerfoksie również się ryje.
Albo i nie - jeśli chodziło ci o tę zmianę skórki za pomocą tego paneliku na dole strony, to jednak u mnie działa xD


Nie wiem dlaczego, ale jak wbiłem na forum, to dosłownie wszystkie działy świeciły mi, że są nowe posty. Niby oznaczenie jako przeczytane zadziałało, ale fakt faktem, że coś się znów zepsuło.


Zresztą w ogóle, ktoś czyta ten temat? Czy to jest tak jak z tamtym tematem, w którym wypisywało się bugi i jak zebrało się ładne kilka-/chyba kilkanaście stron, wyszła aktualizacja, która nie naprawiła żadnego z tam wymienionych błędów?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom