Odrodzenie międzynarodowych wieści z community!

+
Odrodzenie międzynarodowych wieści z community!

Tak, tak, przyjaciele. To nie żart Prima Aprilisowy. Witamy w nowej erze międzynarodowych wieści z community: The Witcher Community Herald. Przyszłość tego wirtualnego magazynu leży w Waszych rękach, jako że nowa formuła wieści będzie tworzona pod hasłem: „Przez community, dla community”.The Witcher Community Herald powstał z Waszego zaangażowania i pomysłowości. Wiemy, że posiadacie ogromny potencjał. Chcemy go uchwycić i przedstawić całej społeczności wiedźmińskiej… oraz reszcie świata.O czym będzie Herald? Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności i zapraszamy do zerknięcia na pierwszy numer The Witcher Community Herald. Jak na razie jest on tworzony po angielsku, ale w przyszłości… kto wie? Wszystko w Waszych rękach.UWAGA: Materiał zawiera grafikę przedstawiającą nagość (18+)
 
Do czegoś się jednak jeszcze przydał layout starej strony ;)e:eek:oo, materiał zawiera nagość?muszę przejrzeć jeszcze raz, tym razem dokładniej :)
 
Daerdin said:
UWAGA: Materiał zawiera grafikę przedstawiającą wiosenną nagość (18+)
No, po takiej rekomendacji to myślę, że Arwil pierwszy z wypiekami na twarzy tam zerknął, a zaraz za nim męska większość forum :p
 

Liwra

Forum veteran
Diabelstwo said:
Diabelstwo said:
UWAGA: Materiał zawiera grafikę przedstawiającą wiosenną nagość (18+)
No, po takiej rekomendacji to myślę, że Arwil pierwszy z wypiekami na twarzy tam zerknął, a zaraz za nim męska większość forum :p
Na początku nie wiedziałem jak rozumieć tę uwagę [czyżby mało wyrafinowany diss?], ale wnet doczytałem, że chodzi o wiosenną nagość! :D To faktycznie, czym prędzej kilknąłem w link i czekamczekamczekam niecierpliwie co mi się wyświetli! :D
 
Fajny komiks nie powiem, fajnie jakby było to przetłumaczone na polski, ale tak też jest nie najgorzej :)
 
Wszystkim, którzy pragną zobaczyć tego typu magazyn w przyszłości po polsku powiem raz jeszcze - wszystko w Waszych rękach. Zapraszamy do współpracy - adres kontaktowy herald@kaermorhen.comStałe rubryki Heralda to:- fanowska grafika inspirowana lub ze świata wiedźmina- fanowska poezja, opowiadania, czy nawet muzyka- grafiki, komiksy- zagadki, dzięki który będzie można rozruszać szare komórkiJak na razie przy tworzeniu współpracują użytkownicy międzynarodowej części forum, jeśli znalazłyby się osoby, które zechciałyby przetłumaczyć niniejszy numer na język polski, również proszę o kontakt na podany wyżej adres.Pozdrawiam
 

Similar threads

Top Bottom