Pakiet Zielarza - Unikalny dodatek

+
Status
Not open for further replies.
Pakiet Zielarza - Unikalny dodatek

Witam posiadam unikalny dodatek z gazetki CD-Action. Mam następują instrukcję jego instalacji:

1. Uruchom program startowy gry.
2. Po zarejestrowaniu gry wybierz zakładkę Dodatki do pobrania[...]

I tu zaczynają się schody ponieważ ja nie mam takiej zakładki ponadto gry jeszcze nie można zarejestrować.

Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ niektóre osoby po zainstalowaniu tego mają problem z wejściem do gry więc chciałbym to zainstalować aby wszystko ładnie chodziło.

Pozdrawiam.
 
Nie ma po co tego instalować. Patche zawierają już go w sobie. A gry się nie da zarejestrować :)
 
I to mnie irytuje, że świeżo po przesraniu 8 tysięcy orenów w jakimś zamtuzie Geralt zaczyna z parą gaci po magu, rękawic po alchemiku, szafą maści, kurtencją niebieskiego pasa (mam EK) i innymi bzdurami.

Gdy drugi raz grałem, brałem poziom trudny. Używałem tylko maści, bo były zwyczajnie przydatne w 1 akcie.
 
Skater94PL said:
Witam posiadam unikalny dodatek z gazetki CD-Action.
Panowie redaktorzy z CD-A nie byli by zbyt zadowoleni... o ile pamiętam od zawsze mówią/piszą*, że CD-A to nie gazeta tylko czasopismo

*-niepotrzebne skreślić:)


P.S.
Pakiet zielarza (mi osobiście znany pod nazwą zestaw alchemika) wcale nie jest taki unikalny, najnowszy path zawiera ten i jeszcze kilka innych takich "unikatów".
I wcale nie trzeba kupować do tego "gazetki" za bodajże 14,99
 
A no tak jak mogłem zapomnieć, że to magazyn. A CDA kupuje od ładnych paru lat więc ucieszyłem się z tego zestawu a tu żaden unikat. :( W każdym bądź razie dziękuję za pomoc.

Ps. mam jeszcze jedno pytanko. Mój kolega kupił wieśka w empiku i dostał koszulke, notes itd. Też miał jakiś dodatek. Czyli ja go też mam? Jeszcze przepraszam, że spamuję ale czy gra po instalacji (wczoraj) automatycznie pobrała mi patch 1.3, hotfix 1.35 i DLC kłopoty z trollem?

Pozdrawiam serdecznie.
 
Skater94PL said:
A no tak jak mogłem zapomnieć, że to magazyn. A CDA kupuje od ładnych paru lat więc
...więc powinieneś pamiętać, ja nie kupuję od kilku lat i pamiętam

Skater94PL said:
Też miał jakiś dodatek. Czyli ja go też mam?
Jakiś tzn JAKI?!

Skater94PL said:
Jeszcze przepraszam, że spamuję ale czy gra po instalacji (wczoraj) automatycznie pobrała mi patch 1.3, hotfix 1.35 i DLC kłopoty z trollem?
Launcher powinien pobierać pathe automatycznie (chyba), ja osobiście odnotowałem z tym problemy i instalowałem wszystko ręcznie

AMEN
 
Skater94PL said:
Ps. mam jeszcze jedno pytanko. Mój kolega kupił wieśka w empiku i dostał koszulke, notes itd. Też miał jakiś dodatek. Czyli ja go też mam?

Tak. Wszystkie dodatki DLC są dodane w patchach - nawet te DLCki, które były w Edycji Kolekcjonerskiej, Specjalnej (Empik) i premierowych (np. Zestaw miecznika w premierowym wydaniu kupionym w Empiku)
Co do koszulek - kupowało się je osobno za 50 zł podczas pemiery. Teoretycznie nie miały być później dostępne, ale nie wiem, czy tak na pewno jest. Na 100% są na allegro ;P
A notes to element Edycji Specjalnej, sprzedawanej tylko w Empiku.
 
Czyli wszystko zrobiono w trochę dziwny sposób ponieważ sklepy prześcigały się między sobą aby kupić u nich i mieć niepowtarzalny DLC. Ale wg. mnie dobrze, że się stało jak stało. Czułbym się poszkodowany gdyby było inaczej.

oskarroza said:
Co do koszulek - kupowało się je osobno za 50 zł podczas pemiery. Teoretycznie nie miały być później dostępne, ale nie wiem, czy tak na pewno jest. Na 100% są na allegro ;P
A notes to element Edycji Specjalnej, sprzedawanej tylko w Empiku.
Dokładnie mój kolega kupił tą edycję z notesem, ołówkiem z tym, że jak on kupywał (na początku sprzedaży tej gry w empiku) to koszulka była razem w zestawie.
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Top Bottom