Pisma komputerowe

+
Właśnie czytam nowe CDA. Można w nim znaleźć obszerny artykuł o D3 , CoD:WaW no i oczywiście nadchodzący wielkimi krokami F3.CDA jest bezkonkurencyjnym czasopismem komputerowym jak dla mnie. ;)
 
Elwer said:
dazz007, nowy wątek nie był potrzebny. Pozwoliłem sobie scalić go z odpowiednim. Btw. świetny avatar ;)
ok spoko:):D i dzięki:D
Elwer said:
Właśnie czytam nowe CDA. Można w nim znaleźć obszerny artykuł o D3 , CoD:WaW no i oczywiście nadchodzący wielkimi krokami F3.CDA jest bezkonkurencyjnym czasopismem komputerowym jak dla mnie. ;)
Może i jest najlepszy, ale niestety dla niektórych (np. dla mnie bo jeszcze sam na życie nie zarabiam) :p ) jest za drogi, dlatego kupuje o połowę tańszego clicka, a i tak można tam wszystkiego sie dowiedzieć, są najnowsze dema, newsy i parę stron o sprzęcie:) ale ostatnio coś mi zrobił psikusa i najnowszego numeru nie mogę nigdzie znaleźć.Wczoraj śmignąłem do sklepu i po tygodniu czekania w końcu nowy click się ukazał:D
 
ja kupuję tylko CDA...jakoś inne nie przypadły mi do gustu, mam wrażenie że CDA jest najlepszymi pismem komputerowym... :)
 
Demo mnie nie zachwyciło, było dużo słabsze od chocby Titan Quest'a, nie mówiąc już o D2. Może pełna mnie przekona, kto wie :). Chociaż CDA i tak bym pewnie kupił.
 
No wreszcie, k***a, dali jakąś porządną grę, która mi przypasuje... :p Od kwietnia i Deus Exa 2 (w którego aktualnie pogrywam, pojecia nie miałem, że to taka świetna gra! ;)) narzekam na pełne wersje zarówno w CDA, jak i w Clicku!, które kupuję regularnie od kilku lat. Przez te kilka miesięcy "pełniaki" dawali wyjątkowo słabe, ale teraz się wreszcie odkuli... :)
 
JaszczurPL said:
Demo mnie nie zachwyciło, było dużo słabsze od chocby Titan Quest'a, nie mówiąc już o D2. Może pełna mnie przekona, kto wie :). Chociaż CDA i tak bym pewnie kupił.
Kumpel kupił i był zachwycony.
JaszczurPL said:
No wreszcie, k***a, dali jakąś porządną grę, która mi przypasuje... :p Od kwietnia i Deus Exa 2 (w którego aktualnie pogrywam, pojecia nie miałem, że to taka świetna gra! ;)) narzekam na pełne wersje zarówno w CDA, jak i w Clicku!, które kupuję regularnie od kilku lat. Przez te kilka miesięcy "pełniaki" dawali wyjątkowo słabe, ale teraz się wreszcie odkuli... :)
Nie pamiętam tytyłu, ale ładny RTS fantasy ostatnio był w CD-A.
 
FirnomirIFRIT said:
Nie pamiętam tytyłu, ale ładny RTS fantasy ostatnio był w CD-A.
Jeśli Ci chodzi o Armies of Exigo, to może i był fajny, ale wyglądał mi trochę na klon WarCrafta III, poza tym grałem w nie ze dwa lata temu i strasznie mnie odrzuciło... :pA jeśli chodziło o Kozaków 2, to też fajnie, ale miesiąc wcześniej byli w Clicku!, tak więc się za bardzo nie ucieszyłem... :p
 
AoE - nie grałem, może trochę glon, ale klon świetnej gry. :pKozacy - miałem od daaaawna, a "jedynka" z kolegami po LANie/necie rox.
 
Hmmm, wie ktoś może jak można zdobyć archiwalny numer CDA? Chodzi mi o czerwcowy '08... niestety, u mnie w mieście był nie do kupienia... :(
 
Może na oficjalnej stronie jest opcja wysłania archiwalnych numerów :) A jak nie to zawsze możesz wysłać im maila :)
 
Um, ściągnąłem demo Lokiego, skoro niby taki super. Nie wiem, czego się spodziewałem, ale na pewno nie gazyliona mobów do wyrżnięcia na każdej lokacji dla badziewnego sprzętu. Nie, serio, jakbym chciał zabijać tysiące potworów na raz, to włączyłbym painkillera. Ale co kto lubi...
 
tehcrash said:
Um, ściągnąłem demo Lokiego, skoro niby taki super. Nie wiem, czego się spodziewałem, ale na pewno nie gazyliona mobów do wyrżnięcia na każdej lokacji dla badziewnego sprzętu. Nie, serio, jakbym chciał zabijać tysiące potworów na raz, to włączyłbym painkillera. Ale co kto lubi...
Sorry, ale czego spodziewałeś się po h'n's? Rozbudowanej fabuły i linii dialogowych? To nie ten adres. A Loki jest średni, nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Chociaż wskaźnik cena/jakośc ma wysoki ;).
 
Ja czytam CD-A.Jaka była według was najlepsza gra dana na coverze?? Według mnie zdecydowanie Tribes: Zemsta. Multi po prostu wymiata ,szkoda tylko ,że serwery teraz są puste...
 
Heroes said:
Jaka była według was najlepsza gra dana na coverze??
Psi-Ops. Według mnie było genialne...Czy wie ktoś może, co się teraz dzieje z czasopismem Click!? To znaczy kiedy pojawi się nowy numer, jaka będzie jego zawartość... Już w zeszłym miesiącu się spóźnił, a do tego w ostatnim numerze, zamiast dokładnej daty wydania następnego, było napisane tylko, że "pojawi się w sierpniu"... :p WTF? I czy jest jakaś inna oficjalna strona internetowa, bo wpisując dotychczasowy adres wyskakuje tylko to: http://www.click.pl/zajawka.php ???
 
Top Bottom