Posiadam dodatki?

+
Witam zakupiłem grę Wiedźmin 3 jakoś w sierpniu 2015 roku zachwyciłem się nim od razu ponieważ grafika jest wyśmienita a gra działała bez zarzutów na słabej jakości komputerze w dniu wczorajszym postanowiłem rozpocząć przygodę Geralta raz jeszcze lecz tym razem w menu głównym widniały na dole ikony dlc "serce z kamienia" oraz "krew i wino" pod każdą z ikon widnieje napis dostępny czy oznacza to że otrzymałem owe dlc czy muszę je kupić? Dołączam screena z menu.
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dznia.
Ps. grę zakupiłem w sklepie rtv euro agd i posiadam płyty jednak na opakowaniu pisze coś tylko o dodatkowej zawartości w formie 16 jak zrozumiałem małych bonusach.

cangur :D
 

Attachments

  • screen_menu_wiedźmin_3.jpg
    screen_menu_wiedźmin_3.jpg
    437.3 KB · Views: 917
Last edited:
postanowiłem rozpocząć przygodę Geralta raz jeszcze lecz tym razem w menu głównym widniały na dole ikony dlc "serce z kamienia" oraz "krew i wino" pod każdą z ikon widnieje napis dostępny czy oznacza to że otrzymałem owe dlc czy muszę je kupić?

Oba rozszerzenia są płatne.
 
Dodatki są dostępne do kupienia. W którymś patchu sprzed dodatków zostało zaktualizowane menu, stąd te ikony. Jeśli kupisz dodatki i zainstalujesz, to napis zmieni się na "zainstalowane".
 
Żadna gra w takich sklepach nigdy nie jest sprzedawana z dodatkami z wyjątkiem gier, które mają dopisek "GOTY", "Edycja roku" lub "Edycja kompletna". Chyba rozumiesz co chcę przekazać. Jeśli takich napisów nie ma to często dodatki są zaraz gdzieś obok również na płytach.
 
Top Bottom