Problem z grą na xbox series S

+
Witam zakupiłem dziś grę cyberpunk 2077 w sklepie media expert i czuję się trochę jak by oszukany zarówno przez redów którzy chwalą się wszędzie że będzie można grać na grze z xbox one na nowych konsolach xbox jak i przez media expert , pan w sklepie mnie poinformował że w środku jest cd key do gry i płyty z względu na to że xbox series s nie ma napędu i pokazał na pudełku napis załączam zdjęcie "dostęp do zawartości cyfrowej" nigdzie nie ma też napisane na opakowaniu że nie odpale tego na x box series s , sklep nie chce mi zwrócić środków za grę i zostałem z grą za 269,99 PLN której nie mogę odpalić i nie wiem czy śmiać się czy płakać ?
 

Attachments

  • cyber 1.jpg
    cyber 1.jpg
    1.6 MB · Views: 159
  • cyber 2.jpg
    cyber 2.jpg
    468.9 KB · Views: 148
Witam zakupiłem dziś grę cyberpunk 2077 w sklepie media expert i czuję się trochę jak by oszukany zarówno przez redów którzy chwalą się wszędzie że będzie można grać na grze z xbox one na nowych konsolach xbox jak i przez media expert , pan w sklepie mnie poinformował że w środku jest cd key do gry i płyty z względu na to że xbox series s nie ma napędu i pokazał na pudełku napis załączam zdjęcie "dostęp do zawartości cyfrowej" nigdzie nie ma też napisane na opakowaniu że nie odpale tego na x box series s , sklep nie chce mi zwrócić środków za grę i zostałem z grą za 269,99 PLN której nie mogę odpalić i nie wiem czy śmiać się czy płakać ?
Gra NIE JEST na nowe konsole. Została wydana TYLKO na stare konsole i PC.
Ten napis o zawartości cyfrowej nie odnosi się do gry jako takiej, a dodatków, darmowych patchy.
Na konsole gra posiada fizyczny nośnik (stare konsole wszystkie mają napęd), a na PC TYLKO kod do pobrania gry.
Także radzę zwrócić grę do Media Expert jako nie zgodną z opisem i kupić cyfrową wersję w sklepie Microsoftu.
Post automatically merged:

I jeszcze jedno, gra będzie ci działać na nowej konsoli, nie możesz jej tylko uruchomić z płyty, bo brak napędu.
 
Witam zakupiłem dziś grę cyberpunk 2077 w sklepie media expert i czuję się trochę jak by oszukany zarówno przez redów którzy chwalą się wszędzie że będzie można grać na grze z xbox one na nowych konsolach xbox jak i przez media expert , pan w sklepie mnie poinformował że w środku jest cd key do gry i płyty z względu na to że xbox series s nie ma napędu i pokazał na pudełku napis załączam zdjęcie "dostęp do zawartości cyfrowej" nigdzie nie ma też napisane na opakowaniu że nie odpale tego na x box series s , sklep nie chce mi zwrócić środków za grę i zostałem z grą za 269,99 PLN której nie mogę odpalić i nie wiem czy śmiać się czy płakać ?
Jeżeli ktoś cię w tym przypadku oszukał, to sprzedawca w sklepie. Kupiłeś wersję gry z fizycznym nośnikiem na konsolę, która nie posiada napędu. Informacja o dostępie do zawartości cyfrowej odnosi się między innymi do dodatkowej, publikowanej po premierze zawartości do gry.
 
Top Bottom