[PS4] Ghost of Tsushima

+
Rewelacja. Po materiale wnioskuję że w końcu zapowiada się jakaś gra gdzie faktycznie będziemy toczyć pojedynki na miecze zamiast rąbać aż przeciwnikowi spadnie pasek życia do zera. Jeśli tak faktycznie będzie to szał. Liczę też że gra będzie oferować japoński dubbing, bo jednak po angielsku traci trochę klimatu.

Tak swoją drogą to jeszcze do niedawna mieliśmy niedosyt gier w realiach feudalnej Japonii (bądź inspirowanych ichnim folklorem i mitologią), a teraz szykuje się przesyt. Oprócz Ghost of Tsushima zapowiedziano także Sekiro i Nioh 2.
 
Brian Fleming zdradził, że fragment rozgrywki nie pochodził z głównego wątku fabularnego, lecz ukazywał jedno z wielu zadań pobocznych. I jako ciekawostka - nic nie znajduje się tam przez przypadek. Jako przykład został podany strój bohatera, w deszczowym rejonie zdejmuje zbroję samuraja by przywdziać mino, czyli strój chroniący go przed wodą.
 
Fajny ten motyw...właściwie założyłem konto na PS nie mając PS4 tylko dla darmowych motywów licząc naiwnie na to, że skoro gry z PS4 mają działać na PS5 to i motywy będą xDDDDDDDD
Swoją drogą czekam na tą grę. Uwielbiam takie Japońskie klimaty. Póki co Nioh i Sekiro trzeba skończyć.
 
U mnie Nioh czeka w bibliotece, pasuje ograć przed dwójką a w Sekiro mam do ubicia jednego bossa i można definitywnie zakończyć grę ;)
 
Sekiro to trudna z gier, należąca do tych, gdzie się rzuca padem o ścianę? Pytam, bo klimatem mi się gra podoba i chciałbym ją w 2020 roku zaliczyć ale jestem nowicjuszem jeśli chodzi o PS4 :)
 
Nie jest taka trudna, bardziej tutaj liczy się zręczność i wyczucie rytmu hehe ale ma też swoje momenty gdzie los pada bywa zagrożony :D Mi osobiście bardzo się podobała i chętnie do niej jeszcze kiedyś wrócę no ale to jest historia na inny temat... ;)
 
Dokładnie xD Ludzie uważają ją za trudniejszą od DS dlatego, że same odskoki nie wystarczą i ogólniej jest bardziej dynamiczna. Mi został ostatni boss aby zakończenie zobaczyć i dwóch opcjonalnych (demon i sowa)
 
Odkurzam.


26 czerwca.
Wygląda miodnie.
Nigdy w moich najśmielszych oczekiwaniach, nie spodziewałem się że to wyjdzie zaledwie miesiąc po TLoU2. Myślałem że dadzą Ellie trochę odetchnąć, i nie będą przyćmiewać jednego exa drugim.
Obstawiałem jesień, ale w sumie ona już uwalona tyloma przesuniętymi grami że hej.
A teraz tuż przed sezonem wakacyjnym... Ciekawe jak ze sprzedażą będzie.
 
Ciekawe jak ze sprzedażą będzie.
Jeżeli gra okaże się tak dobra, jak obiecują zwiastuny - nie powinno być ze sprzedażą problemów.
Rynek jest zalewany taką ilością miernoty, że dobry tytuł prawie zawsze na siebie zarobi.
 
Faktycznie szybko po The Last of Us i po tym jak tamta gra się opóźniła to też obstawiałem jesień, ale chyba ma to sens. W końcu w czerwcu E3, na którym niewątpliwie pierwsze skrzypce będą grały nowe konsole i zapowiedzi gier na nie. Na jesieni ludzie już będą czekać na nowe maszynki, sporo ludzi sprzeda swoje konsole i wtedy ostatni ex na PS4 mógłby się nie sprzedać w premierowym miesiącu.

A na grę czekam od pierwszego materiału, zapowiada się niezły killer :)
 
Jeżeli gra okaże się tak dobra, jak obiecują zwiastuny - nie powinno być ze sprzedażą problemów.
Rynek jest zalewany taką ilością miernoty, że dobry tytuł prawie zawsze na siebie zarobi.

Tak, ale tu chodzi o to że ludzie na wypoczynek wyjeżdżają, a nie siedzą w domu i w gry grają, jak na przykład ja ;D
 
Faktycznie szybko po The Last of Us i po tym jak tamta gra się opóźniła to też obstawiałem jesień, ale chyba ma to sens. W końcu w czerwcu E3, na którym niewątpliwie pierwsze skrzypce będą grały nowe konsole i zapowiedzi gier na nie. Na jesieni ludzie już będą czekać na nowe maszynki, sporo ludzi sprzeda swoje konsole i wtedy ostatni ex na PS4 mógłby się nie sprzedać w premierowym miesiącu.

A na grę czekam od pierwszego materiału, zapowiada się niezły killer :)

Tez mi się tak wydaje. Sony chce jak najszybciej wypuścić ostatnie wielkie exclusivy, bo jak ruszy marketing PS5, to przyćmi raczej wszystko.
 
Top Bottom