Rejestracja produktu na steam

+
Rejestracja produktu na steam

Witam, grę kupiłem kilka dni po premierze.

Chciałbym ją teraz aktywować na steam.

Jak to zrobić?

Pozdrawiam,
1nsekt.
 
Chyba, że nie chodzi o aktywację, tylko podpięcie pod bibliotekę steamową, żeby się tam Wiesław wyświetlał? :confused:
 
Niestety ten klucz z pudełka nie podejdzie do steama, sam ostatnio próbowałem bo skusiły mnie achievementy w W2 :D Pozostaje tylko tak jak pisze bassiunia dodać do biblioteki lub czekać na promocje, tak jak to było z W1. Gre można było wyrwać poniżej 2€ :D Samo dodanie do biblioteki to imo bez sensu bo nic na tym nie zyskamy.
 
rafal12322 said:
Pozostaje tylko tak jak pisze bassiunia dodać do biblioteki lub czekać na promocje, tak jak to było z W1. Gre można było wyrwać poniżej 2€ :D Samo dodanie do biblioteki to imo bez sensu bo nic na tym nie zyskamy.

Czekamy na grudniową promocję, czekamy, bo mam przeogromną ochotę powbijać osiągnięcia (achievements-whore reporting in) i przenieść czas poświęcony Wieśkowi do jakichkolwiek statystyk (a będzie tego ze 120-130h). :>
 
Ja ma troszkę inny problem.
Zakupiłem WIEDZMINA 2 na STEAM.
Podczas uruchamiania dostaję komunikat że należy wprowadzić kod aktywacyjny.
Kod mam , ale kiedy wchodzę w zakładkę GRY/AKTYWACJA PRODUKTU W STEAM i podaję ten kod , pisze że kod jest niewłaściwy...OCB???

Pomocy...


Pozdrawiam.
 
Najlepiej skontaktować się z pomocą steama, bo tam zakupiłeś grę. Tutaj mogę Ci najwyżej poradzić, żebyś spróbował wpisać kod jeszcze raz. Może po prostu się pomyliłeś?
 
Wpisywałem wielokrotnie,kopiowałem ze schowka, co wyklucza pomyłkę...Co się stanie jeśli nie zarejestruję tej gry?

Z pomocą steama jest jesze jeden problem...klikam na zakładkę POMOC/POMOC TECHNICZNA STEAM i nigdzie się nie łączę...
Tragedia...

Pozdrawiam.
 
Umiejętność samodzielnego szukania informacji ginie w narodzie? https://support.steampowered.com/
 
...Niestety chyba ginie...

...a gdzie choć odrobina wyrozumiałości dla świerzaka??? :)

eee...czy ja do supportu mam pisać po angielsku ? :/
 
Na dole strony masz opcję wyboru języka.
Czy do supportu można pisać po polsku - nie wiem, nie korzystam ze Steama. Wygoogluj sobie albo spytaj kogoś, kto korzystał z tech supportu.
Nie mam wyrozumiałości, bo jeśli kupiłeś grę na Steamie, to gdzie szukać pomocy technicznej, jak nie na ich stronie?
 
Ja trochę tego nie rozumiem. Skoro kupiłeś Wieśka prosto na steamie to gra odrazu ląduje w bibliotece. Po odpaleniu powinna normalnie śmigać. Przynajmniej u mnie tak jest. Chyba że woła o numer seryjny (cd-key) to jest po prawej w odnośnikach. Tak jak ty robisz GRY/AKTYWACJA PRODUKTU W STEAM to się dodaje gre do steama. Napisz jeszcze w jakim formacie jest ten kod.
 
Gra śmiga bez problemu tylko że zawsze przy odpalaniu wyskakuje mi komunikat o rejestracji gry...


Żeby już nie zakładać nowego tematu mam jeszcze jeden problem.
Zakupiłem pada Xbox 360 pod winde, zainstalowałem, tylko że gra go nie wykrywa.
Mam do wyboru - myszka lub myszka/klawiatka.
Dlaczego nie ma opcji pada?
Co trzeba zrobić żeby gra smigała na padzie.../>/>

Kombinuję z emulatorami ale nic mi z tego nie wychodzi...POMOCY...
Próbowałem z [x360ce vibmod 3.1.4.1] oraz x360ce.App-2.1.2.190, wklejałem pliki xinput1_3.dll i konfiguracyjny do folderu .bin i dalej nic...czy to nie działa na STEAMie?

Pozdrawiam.
 
Top Bottom