Resident Evil

+
Skąd wiadomo o bossie wyciętym na potrzeby DLC? Czy to tylko domysł?
Znajdziesz kartkę z dziennika czy coś tam w sali tronowej Ramona, oraz to że podczas walki z nim, jego drugiego ochroniarza przy nim nie ma.
Raczej to nie jest przypadek.
 
Znajdziesz kartkę z dziennika czy coś tam w sali tronowej Ramona, oraz to że podczas walki z nim, jego drugiego ochroniarza przy nim nie ma.
Raczej to nie jest przypadek.
Z tego co gdzieś czytałem to wyleciał on całkowicie jak i cały segment z nim bo Capcom uznał że nie był on zrobiony dobrze, z drugiej strony Capcom mówi że Separate Ways ma być znacznie dłuższe niż oryginał ale i płatne.
Mecenaries ma wlecieć w następny piątek.

A i jeszcze jedno

Ładny wynik chyba idzie RE4R po rekord.
 
Z tego co gdzieś czytałem to wyleciał on całkowicie jak i cały segment z nim bo Capcom uznał że nie był on zrobiony dobrze, z drugiej strony Capcom mówi że Separate Ways ma być znacznie dłuższe niż oryginał ale i płatne.
Dlatego na 99% pojawi się w SW.
 
Dobre uśmiałem się
 
Uuuu, ale fanserwis ;D Te wszystkie skoki, piruety, no i wszystkie główne postaci obok siebie
mind-blown.jpg

Post automatically merged:

A może Capcom mógłby zrobić by RE9 miało właśnie tych bohaterów, i na zmianę byśmy nimi grali.
Ale pewnie lepiej znowu dać jakiegoś Nonamowego ludka, a Jill i reszta w animacji..
 
Uuuu, ale fanserwis ;D Te wszystkie skoki, piruety, no i wszystkie główne postaci obok siebie

Ja już dawno przestałem się jarać animacjami RE, one są dla mnie jakby w równoległym świecie, gdzie RE6 odniosło oczekiwany sukces i miało dobity odbiór fanów; innymi słowy akcja, akcja, przesadyzm, absurd i jeszcze raz akcja. Przy czym te nie wykorzystywane w grach zestawienia postaci, to zwykła przynęta na fanów, bo w grach z numerkiem interakcje po RE2 sprowadzały się w grach do tego, że Chris wspomniał o raporcie Leona w RE5 i była półminutowa scenka spotkania Krzyśka i Leona w RE6.

Myślę też, że ciężko będzie im zrobić grą w klimacie horroru ze starą ekipą, bo są teraz weterani z kilkudziesięcioletnim stażem w walce na froncie katastrof epidemiologicznych.

No chyba, że gigantycznym sukcesie RE4R znów spróbują iść w akcję i call of duty z zombiakami, czego się aktualnie najbardziej obawiam.
 
Ja już dawno przestałem się jarać animacjami RE, one są dla mnie jakby w równoległym świecie, gdzie RE6 odniosło oczekiwany sukces i miało dobity odbiór fanów; innymi słowy akcja, akcja, przesadyzm, absurd i jeszcze raz akcja.
Mój wpis miał być sarkastyczny jakby co ;)
Te filmy nigdy nie były ambitne, ani nie miały ciekawych historii.
Ot, fajne CGI i płytka historyjka osadzona między grami, która nic nie znaczy i nie ma tak zwanych "stakes", bo wiesz że i tak nikt nie zginie.
Przy czym te nie wykorzystywane w grach zestawienia postaci, to zwykła przynęta na fanów
No ba. Takim ruchem przyciągną ludzi, a do tego dadzą coś tym co marudzą od lat że nie pokazują już ich razem.
Myślę też, że ciężko będzie im zrobić grą w klimacie horroru ze starą ekipą, bo są teraz weterani z kilkudziesięcioletnim stażem w walce na froncie katastrof epidemiologicznych.

No chyba, że gigantycznym sukcesie RE4R znów spróbują iść w akcję i call of duty z zombiakami, czego się aktualnie najbardziej obawiam.
Niech przerobią ten film na grę, albo jak będą Remakować RE6, to niech pozamieniają nowe postacie starymi.

PS: W komentarzach pod trailerem już co niektórzy okrzykują to arcydziełem, bo pokazali jak Residentowi Avengersi się zebrali.
Uj że film jeszcze nie wyszedł... Im tylko tyle było potrzeba. To, no i oby Chris w końcu powiedział Leonowi żeby się brał za Claire, if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Last edited:
Normalnie trafi mnie coś od polowania na zawieszkę strikera w RE4R !
Jestem pod koniec drugiego przejścia przy ostatniej strzelnicy mam
75 złotych tokenów / 66 srebrnych
sprawdziłem wszystkie możliwe kombinacje i zero ! nic żadnego strikera !
a z tych lepszych to praktycznie wypadało mi wszystko

Ashley - 50% do herbów
Pluszowy miś - koszt prochu -1
Merchant x2 - 5% zniżki na ulepszenia
Los Iluminados - 20% do kryta od ataków meele
I jeszcze kilka tam było ale akurat nie striker !
 
Mi się trafił w miarę szybko.
No i właśnie takie przypadki też czytam, a i nawet potrafi się trafić praktycznie przy pierwszym wrzuceniu 3 złotych tokenów, ale i czytałem o takich przypadkach że ktoś wydał ponad 150 i dalej nie ma strikera, ten system RNG i lista dropów jest naprawdę dziwna.
 
Ja w sumie te co już chciałem to mam.
Jakby co, to jest mod który daje ci wszystkie na start.
 
Ja w sumie te co już chciałem to mam.
Jakby co, to jest mod który daje ci wszystkie na start.
Udało mi sie przy trzecim przejściu ale co ciekawe na kombie złoto / złoto / złoto / mimo ze wrzucona niemal setka żetonów nie wydropił, ale jak wrzucałem 2 złote + 1 srebrny to wypadł w końcu pod koniec
Też wszystko co lepsze już mam
 
Zacząłem grać w remake RE4. Jak to jest możliwe, że ta gra chodzi mi całkiem ok na średnio wysokich ustawieniach, podczas gdy Village na tym sprzęcie chodziło strasznie do dupy, klatkując, i z animacją nie nadążającą na dźwiękiem w dialogach? Optymalizacja skopana że szkoda gadać. Ciekawe czy w tej gold edycji cokolwiek z tym naprawili.
 
Zacząłem grać w remake RE4. Jak to jest możliwe, że ta gra chodzi mi całkiem ok na średnio wysokich ustawieniach, podczas gdy Village na tym sprzęcie chodziło strasznie do dupy, klatkując, i z animacją nie nadążającą na dźwiękiem w dialogach? Optymalizacja skopana że szkoda gadać. Ciekawe czy w tej gold edycji cokolwiek z tym naprawili.
Naprawili to w Vilage w pózniejszym patchu, ja pamiętam jak mi klatki lecialy na łeb jak tylko zaczynałem walkę z córeczkami i miałem muchy na ekranie to był dramat ale problem znany i pózniej capcom to naprawił.
 
Top Bottom