Resident Evil

+
Ale to jest mega naciągane, przyznaj ;)

To przecież Resident Evil. Dodajmy do tego CGI Resident, a filmy z pod tego szyldu są jeszcze bardziej kiczowate i głupiutkie niż gry.

Zapewne Jill wygląda jak wygląda, bo mieli high res model Jill z RE3R, więc to wykorzystali w animacji, bo taniej, tak samo jak skorzystali z modelu Claire z Revelations w Infinite Darkness.

Więc nie zdziwię się jak na szybko to zaadresują, albo nie zaadresują wcale w samym filmie.
 
Chyba masz na myśli ubiór, bo twarz miała typową jak z jakiegoś Final Fantasy.
No bo przecież nie wyglądala jak z gry:
Jak dla mnie twarz Claire w ID
est2.jpg


To kopia twarzy Claire z RER2.


Resident_Evil_Revelations_2_Claire_Redfield_render_01_alpha.png
 
Patch? Przecież to jeszcze do tłoczni chyba nie poszło, więc można już teraz naprawić.
Jak przy RE2 pokazywali się w koszulkach z napisem "We're doing it", to teraz powinni chodzić w "We're fixing it"
 
Patch? Przecież to jeszcze do tłoczni chyba nie poszło, więc można już teraz naprawić.

Może można, może nie można, nie wiemy. Abstrahując od tego, że gra raczej ma już golda, bo mniej jak miesiąc został do premiery, a tłocznie potrzebują czasu, by wyprodukować odpowiednią liczbę płyt, to nie znamy priorytetowych zadań pozostałych do zrobienia przed premierą. Zgaduję, że naprawianie bugów jest wyżej na liście niż poprawianie efektów graficznych. Poza tym premierowe pacze, to absolutny standard.
 
Odpaliłem demko, jest super, ale mam wrażenie, że jest trudniej niż w oryginale. Plagasy mają dużo agresywniejszą SI, więc zapewnie trochę minie zanim się wbiję w odpowiedni rytm.

Resident Evil 4 Chainsaw Demo.jpg


Resident Evil 4 Chainsaw Demo (3).jpg
 
Mi niestety wywala jak włączam RT, a mam 2070 Super w obudowie :/
Mam nadzieję że nie będzie jak w REVII, gdzie spełniałem wymagania a gra mi crashowała jakiś czas jak byłem w domostwie Pikarskich.
Potem na nowym kompie tego nie miałem, a poźniej znnwu wróciło.
Kup teraz grę na PC, a okaże się że przez jakiś głupi błąd nie zagrasz...

Najwyraźniej czas zaktualizować sterowniki.
Aktualizacja nie pomogła, jest cały wątek na steamie, gdzie ludzie mają ten sam problem.
 
Last edited:
Odpaliłem demko, jest super, ale mam wrażenie, że jest trudniej niż w oryginale. Plagasy mają dużo agresywniejszą SI, więc zapewnie trochę minie zanim się wbiję w odpowiedni rytm.

No szarża z widłami to bardzi niebezpieczny atak, aż się zastanawiam co się będzie odstawiać w nocy gdy dojdą macki, ale to fajnie że są tak agresywni no i ciekawe jak gra sama w sobie będzie się różnić na professional.
Nóż widać dziala dokładnie na takiej samej zasadzie jak w RE2R może służyć ofensywnie ale głowne zadanie to obrona przed schwytaniem i jest zniszczalny, nawet ataki dobijające nożem zużywają go czy też ataki z ukrycia od tyłu.
Salvador w demie jest chyba nie do zabicia, szkoda.
 
Spoko demo i przyznam, że całkiem fajny klimat. Nie znam zbytnio serii. Odbiłem się kiedyś od jednej z pierwszych części i później już nie podchodziłem do żadnego tytułu z serii. Być może to błąd. Wracając do demówki, to przyznam, że jest całkiem spoko. Taka nie za łatwa. Widzę, że trzeba w tej grze trochę pomyśleć a nie zgrywać bohatera i rzucać się na wszystkich, chyba że chce się szybko dokonać żywota ;).
Chwilę grałem na padzie ale później przeniosłem się na klawiaturę i mychę, którą musiałem sobie jeszcze dostosować w opcjach, bo jak dla mnie to jest trochę za słaba reakcja na ruch według pierwotnych ustawień.
Szkoda, że takie krótkie to demo.
 
Kurde, że ty miałeś jeszcze w głowie by w takim momencie screeny cykać ;D
Słyszałem że taki blok całkowicie niszczy nóż, więc będę się starał by mnie nie trafił.
Post automatically merged:

Zgodnie z tradycją, gra wyciekła (Zapewne w krajach Arabskich) na 2 tygodnie przed premierą, a i tak trzeba czekać do 24 Marca ^^
 
Last edited:
Nawet nie wiedziałem że w demie da się znaleźć TMP !
Jest pewien warunek, otóż gdy dochodzimy do bramy wioski (tej co przy otwieraniu lecą głowy) to zanim otworzymy bramę musimy wyrzucić cały ekwipunek i wejść z niczym do wioski !

Dzięki temu przy dzwonnicy będziemy mieli zejścia w dół odsłonięte i będziemy mogli zejść po drabinie po TMP, a przy następnym rozpoczęciu dema od nowa będziemy mieli na starcie TMP
 
Top Bottom