Są powody do mruczenia - nowe świetne recenzje Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej

+
Są powody do mruczenia - nowe świetne recenzje Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej

Premiera Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej w ubiegłym miesiącu nie przeszła niezauważona i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi - Edycja Rozszerzona zbiera świetne recenzje na całym świecie i zdobywa całkiem zasłużone uznanie recenzentów. Kilka przykładów zatem: serwis RPG Fan wyróżnił Edycję Rozszerzoną nagrodą Editor's Choice i bardzo wysoką oceną 93%. Magazyn Hardcore Gamer znalazł grę jako równie dobrą, co zostało odzwierciedlone w nocie 4.5/5. Wreszcie, gra otrzymała najwyższą możliwą ocenę 5/5 w serwisie The Next Level. "Po ponownym zbadaniu, Wiedźmin jest grą naprawdę znakomitą." RPG Fan"Raz na jakiś czas wydana zostaje gra, która przypomina nam, że stan rynku gier PC jest daleki od zgonu" Hardcore Gamer Magazine"RPG-owa doskonałość o ponurym obliczu." The Next Level
 
Podpis pod screenem przedstawiającym Shani rozłożył mnie na łopatki : "No matter who this is, Geralt will want to sleep with her" (RPGFan) :pAż mi się przypomniała jedna z odpowiedzi w Wakacjach z Wiedźminem :D
Co to było Wieczyste Ruchadło?-wiedźmin
 
Wallace said:
Podpis pod screenem przedstawiającym Shani rozłożył mnie na łopatki : "No matter who this is, Geralt will want to sleep with her" (RPGFan) :p
To na pewno Shani? Tak jakoś dziwnie wygląda...
 
Hostile said:
To na pewno Shani? Tak jakoś dziwnie wygląda...
Wydaje mi się, że to Shani z wcześniejszych wersji gry . Swoją drogą dziwne, że oceniają grę i wrzucają screeny, które albo było promocyjne i podretuszowane, albo są z poprzednich wersji gry (na wielu Geralt ma "jaszczury" na plecach)
 
Tą fotkę (i inne) można jeszcze zobaczyć na oficjalnej stronie w Screenshotach. Tak Shani miała wyglądać na początku, a później zaczęto wprowadzać nowe modele z "odżywką do włosów" ;)Przy okazji gratuluję dobrych ocen :beer:
 
Top Bottom