Seriale

+
Bo o Netflix to nie pytam . Pewnie na Netflix pl będzie za pół roku albo i lepiej. :) Taka sama skomplikowana sytuacja z prawami jak Black Sails ...
Możesz rozwinąć, na czym polega ta skomplikowana sytuacja z prawami?
Black Sails od początku było serialem stacji Starz, Netflix nabył wyłącznie prawa do emisji i w żadnym punkcie nie brał udziału w produkcji serialu.
The Last Kingdom od trzeciego sezonu natomiast zostało w pełni przejęte od BBC, premiera czwartej serii miała w USA miejsce 26 kwietnia.
Pytam, bo też mnie zastanawia rozstrzał w datach premiery.
 
Tak wiem , że Piraci nie byli i nie są serialem Netflix tylko jest to tytuł na licencji. Chodziło mi o to , że tak samo było prawami do serialu . Netflix miał 3 sezony a nc plus czwarty tylko. A co do the last Kingdom. Nc plus zakupiło na samym początku serialu prawa do niego na pokazywanie w pl od BBC na ileś tam lat . I te prawa są dalej ważne . Zastanawia mnie czemu NC plus 4 sezon u nie emituje ? Nie mogą nagrywać lektora przez korronowirusa?
 
Alienista dostał 2 sezon, oby był lepszy jak pierwszy. Klimatem miażdżył ale pod względem scenariusza pozostawiał wiele do życzenia.
 
Czekam z niecierpliwością, serial jest fenomenalny. Przy pierwszym podejściu się od niego odbiłem ale później nie mogłem się oderwać. Trzeba będzie znowu zrobić maraton i obejrzeć poprzednie sezony przed premierą finałowego, tak żeby się nie pogubić :D Szkoda, że to już koniec ale lepiej zakończyć z przytupem niż rozciągać w czasie.

Tu jeszcze wersja PL powyższego.
 
Kurde, ja też się odbiłem przy pierwszym podejściu. Może czas dać kolejną szansę, skoro tak chwalicie. :)
 
Kurde, ja też się odbiłem przy pierwszym podejściu. Może czas dać kolejną szansę, skoro tak chwalicie. :)

Serial miał dla mnie wysoki próg wejścia, bo ilość bohaterów i powiązań między nimi potrafiła mnie przytłoczyć, ale po 3-4 odcinkach już załapałem to na tyle, że komfortowo mi się oglądało (aczkolwiek i tak przykuwałem wzrok do ekranu bez wytchnienia, by nie stracić ani minuty i żadnej informacji :D).
 
Właśnie oglądam sobie od początku Dark dla odświeżenia przed finałowym sezonem i kurde ogólnie oglądam to już chyba 4 albo i 5 raz a serial nadal nie przestaje mnie zadziwiać. Mam radochę jak za pierwszym razem, oby tylko nie zawalili finału.
 
Też od niedawna zacząłem oglądać Dark (tyle, że pierwszy raz) i początek ma nieco jak taki niemiecki Starnger Things...
 
Ja właśnie skończyłem przypominać sobie "Dark" bowiem jest to serial do którego należy wrócić. Teraz zostało jednie czekać na premierę tik tak tik tak tik tak...
 
Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że oglądam pierwszy raz. Aktualnie jestem przed połową 2 sezonu. Jakoś wcześniej obawiałem się że nieanglojęzyczny serial będzie mnie męczyć. Jak ja się myliłem... Ale dzięki temu będę miał teraz przyjemność z oglądania wszystkiego bez czekanie na kolejny sezon :)
 
Netflixa miałem kiedyś na miesiąc próbny, potem była przerwa. A od premiery ostatniego sezonu Strenger things nadrabiam pozostałe zaległości. Czasami nie ma czasu na to by nadążyć ze wszystkimi produkcjami ;)
 
Mózg na ścianie po obejrzeniu pierwszego odcinka finałowego sezonu Dark. Jeśli to dalej będzie trzymało taki poziom to zapowiada się mocny finał. :D
 
Top Bottom