Skandal w konkursie na najlepszą grę E3

+
Status
Not open for further replies.
Skandal w konkursie na najlepszą grę E3

Nigdzie nie znalazłem informacji o tym szokującym zjawisku.http://e3.gamespot.com/best-of-e3-2010/platform-awards/index.html?page=2Na kilka dni przed zakończeniem głosowania zerknąłem na wyniki i wiedźmin miał 40 kilka procent głosów. O ile mnie pamięc nie myli była to ilość przekraczająca 10 tysięcy głosów. Dzisiaj, gdy konkurs się już zakończył - wiedźmin wylądował na trzecim miejscu - za SW:TOR i Crysisem. Wielka szkoda że nie mam screena, ale chyba każdy kto śledził to głosowanie wie jak wyglądały proporcje głosów. Administracja konkursu po prostu ucięła wiedźminowi około 10 tysięcy głosów - spowodowało to jego wylądowanie na 3 miejscu oraz proporcjonalny wzrost ilości głosów takich gier jak Shogun2 z 1% do 6%.Jest to autentyczny skandal, który najlepiej podsumowują słowa zacytowane przez jednego z użytkowników komentujących wyniki
mbwrobel said:
People who vote do not mean anything. The people who count the votes mean everything! (Joseph Stalin)
Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy!Ps: Nie będę komentował obiektywizmu decyzji o zwycięstwie Shoguna 2 w "Editors' Choice Winner", bo jak sama nazwa wskazuje jest to editors choice. Jednak "Readers choice" okazał się zakamuflowanym "Admins choice".
 
Na początek proszę REDów i Moderatorów tego forum o nieusuwanie tego wątku.Po drugie, cały czas rozważam stworzenie prostej stronki, na której fani W2 mogliby się podpisywać pod stworzoną przez nas petycją.Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to proszę tutaj o tym wprost napisać, tym bardziej, że nie ma powodów by zaśmiecać temat o głosowaniu.Panie i Panowie, zalatuje mi to komuną normalnie...
 
Dla mnie to GameSpot już się nie liczy po tym przekręcie.Żenada panowie - po co robicie głosowania skoro wygrywają gry, które sami wytypujecie?
 
można było to przewidzieć że tak zrobią bo nie dadzą Polskiej grze być na pierwszym miejscu ....
 
Gdybym miał większe popracie, to może by coś z tego wyszło, zresztą, nie jest za późno na podejmowanie takich kroków? Stronkę mogę zrobić oczywiście, nie zaszkodzi... czekam na Wasze opinie na ten temat.
 
Na ten temat zostało już napisanych wiele stron postów w tym temacie:http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=29283.450więc tutaj zamknę i zapraszam tam :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom