Straaaaasznie długie wczytywanie zapisu

+
Status
Not open for further replies.
Straaaaasznie długie wczytywanie zapisu

Witam wszystkich,

kwestia ma się tak.

Przed formatem: najstarsza wersja W2 - gra chodziła bardzo płynnie, wczytywanie w normalnym tempie.

Po formacie: najnowsza wersja W2 (bodajże patch 1.3) - gra chodzi jeszcze płynniej, ale wczytywanie zapisanych stanów gier to jakaś katorga...

zdarza się też tak, że gra najzwyczajniej w świecie nie ładuje się - czaszka w prawym dolnym rogu kręci się w nieskończoność.

próbowałem reinstalacji, usunięcia starych zapisów gier, defragmentacji dysku. jakieś inne pomysły?
 
wiec tak,

mam wszystkie najnowsze sterowniki, takze nie jest to problem.

odnosnie sprzetu,

laptop msi gx660:

i5 @ 2,53GhZ
4GB RAM
Radeon HD 5800 1GB DDR3
windows 7 64x

jak wspomnialem, przed formatem gra smigala, na wysokich detalach.

EDIT:
w tym momencie wydaje mi sie, ze savy nie laduja sie strasznie dlugo, lecz po prostu sie nie laduja, po 5 minutach przerywam czekanie...
zainstalowalem tez patch 1,35
 
Ładuj grę przy włączonej karcie o wyższej wydajności. Catalyst 11.8 zainstalowane? Na marginesie laptop jest dosyć słaby by wymagać od niego tak dużo. Jeżeli to nie pomoże spróbuj zmniejszyć budżet pamięci na tekstury, jeżeli to nie pomoże to zmniejsz jednocześnie ustawienia graficzne.

Podstawą jest także byś wyczyścił folder ze starymi zapisami lub przeniósł je w inne miejsce.
 
jak pisalem, nie mialem wczesniej problemow z gra, ani z jej czasem ladowania - przed foramtem, teraz problemy sie pojawily. wiec sprawa czy jest to laptop, czy nie jest co najmniej drugorzedna.

tak, najnowszy catalyst zainstalowany.

gdzie "zmniejszyc budzet na tekstury"?

folder zapisow wyczyszczony.
 
Ja mam taki problem że, na jednym koncie nie ukończyłem nawet prologu i tam zapisy wczytuje w parę sekund a zaś na innym koncie gdy mam grubo 300 zapisów przeszedłem całą grę zapisy wczytuje znacznie wolniej i w ogóle naciskam wczytaj grę też muszę długo czekać. W czym tkwi problem :D
 
Tymoszczuk said:
Ja mam taki problem że, na jednym koncie nie ukończyłem nawet prologu i tam zapisy wczytuje w parę sekund a zaś na innym koncie gdy mam grubo 300 zapisów przeszedłem całą grę zapisy wczytuje znacznie wolniej i w ogóle naciskam wczytaj grę też muszę długo czekać. W czym tkwi problem :D
problem tkwi w rozmiarze wczytywanych do pamięci zrzutów ekranu i ich rozdzielczości z poszczególnych stanów zapisu. (bitmapy *.bmp)
 
no niestety, nic mi nie pomoglo :(

ponizej 2 screeny, ustawien i folderu savow:

http://iv.pl/images/60059057500441892416.png
http://iv.pl/images/62039348150482385363.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom