Ulubiony Olej

+
Ulubiony Olej

Wątki o najlepszych eliksirach już były, więc pozwolę mojej skromnej sobie rozpocząć tą rozmowę. (przeszukałem forum, tematu podobnego nie znalazłem, jestem nowy więc nie obyty z tym forum)Moim ulubionym smarowidłem jest Olej z Crinfrid. Najlepiej działa na grupę ludzi. Osobnik dotknęty klingą wiedźmińskiego miecza po prostu stoi w miejscu i płacze z bólu :evil: Zdarzało mi się nawet że... uciekał :DP.S. Oleje specjalistyczne - miałem na myśli olej na wampiry, insektoidy itp.
 
Podobne tematy lądowały na śmietnisku. Ten zapewne też tak skończy, chociażby z tego względu że jest raczej
 
Jeśli chodzi o mnie, często używałem jadu Wisielców, chociaż szybko przestałem, bo gra robiła się za łatwa. Teraz używam specjalistycznych, coby grę urozmaicić. Argentię robiłem sporadycznie, bo dobrego smarowidła trzeba, to już lepiej na olej na wampiry dać.
 
Używałem jadu wisielców , bo po nim miecz się fajnie świeci xD , a tak w ogóle to jest dobry bo zatruwa ofiarę , chociaż działa tylko na przeciwników humanoidalnych.
 
Brunatny olej - najlepszy moim zdaniem.Przeciwnik traci dużo krwi, a co za tym idzie? Szybka śmierć.No i ma ładny kolor oraz fajnie wygląda na mieczu Wiedźmińskim Stalowym - tym co dostaliśmy od Vesemira.
 
Ja prawdę mówiąc przechodząc grę ani razu nie skorzystałem z żadnego oleju czy petardy nawet nie miałem tych umiejętności żeby je wytwarzać ^^ Mi do gry na średnim były potrzebne tylko eliksiry :)
 
Trafix said:
Ja prawdę mówiąc przechodząc grę ani razu nie skorzystałem z żadnego oleju czy petardy nawet nie miałem tych umiejętności żeby je wytwarzać ^^ Mi do gry na średnim były potrzebne tylko eliksiry :)
Zagrał byś na trudnym, albo flash modzie to zacząłbyś korzystać:]
 
parkourmichael798 said:
parkourmichael798 said:
Ja prawdę mówiąc przechodząc grę ani razu nie skorzystałem z żadnego oleju czy petardy nawet nie miałem tych umiejętności żeby je wytwarzać ^^ Mi do gry na średnim były potrzebne tylko eliksiry :)
Zagrał byś na trudnym, albo flash modzie to zacząłbyś korzystać:]
właśnie teraz na trudnym chce przejść przeszedłem na łatwym i średnim i jestem ciekawy jak na trudnym mi pójdzie ^^
 
Top Bottom