Wersja z GOG.com, Patch 2.0 i polskie dialogi, napisy

+
Status
Not open for further replies.
Wersja z GOG.com, Patch 2.0 i polskie dialogi, napisy

Witam uprzejmie

Jestem posiadaczem Wiedźmina 2 zakupionego na GOG.com w wersji cyfrowej (dialogi: angielskie, niemieckie, francuskie). Wcześniej w patchu 1.0-1.35 używałem pliku polish_voiceover.exe, by mieć możliwość włączenia ścieżki dialogowej polskiej i polskich napisów.

Po zaktualizowaniu poprzez Launcher do wersji 2.0 w Samouczku brakuje polskich dialogów. Podejrzewam, że plik dialogów polskich w CookedPC nie został zaktualizowany.

Prosiłbym o informację, w jaki sposób pobrać najnowszy plik polish_voiceover.exe kompatybilny z wersją 2.0. Na stronie: Wsparcie jest polish_voiceover.exe, niestety jeszcze bez aktualizacji do wersji 2.0.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem
 
VAMET said:
Prosiłbym o informację, w jaki sposób pobrać najnowszy plik polish_voiceover.exe kompatybilny z wersją 2.0. Na stronie: Wsparcie jest polish_voiceover.exe, niestety jeszcze bez aktualizacji do wersji 2.0.

Też mam wersję z gog.com. Rozwiązanie problemu okazało się bardzo proste. Ściągnij międzynarodowego patcha 2.0 (1.35 -> 2.0) z tej strony: http://pl.thewitcher.com/patch2/ Po instalacji w opcjach można bez problemu przywrócić polską wersję językową. Instalacja działa nawet jeśli wcześniej zainstalowałeś patcha 2.0 z lunchera gry.
 
Witam uprzejmie

Dziękuję za pomoc :) Faktycznie wszystko działa, jak należy.
Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom