Wiedzmin 1 problem z uruchomieniem

+
Witam.Mam problem z Wiedźminem 1,wersja rozszerzona-pudełkowa.Oryginał.Podczas instalacji wywala taki komunikat."DXSETUP.exe-.NET FRAMEWORK initialization Error.
Unable to find a version of the runtime this application."Instalacja się zakończą i można wejść w ekran początkowy gry.Ale jak chcę uruchomić,to nic się nie dzieje.Aplikacja się zamyka.
Mój komputer:Windows do sp 3,AMD Athlon 64x2,procesor 5400+,2,81 GHz,2 GB ram,karta grafiki NVIDIA GeForce 9600 GT.Wiem,epoka kamienia łupanego,ale działa i gram na nim w stare gry.Wiedzmin 2 na minimalnych znośnie chodzi.
 
Musisz na nowo zainstalować Net Framework, bo najwidoczniej coś się popsuło. Może skorzystaj z porad które są tutaj
 
Już tak zrobiłem.Wgrałem bibliotekę na nowo,ale jeszcze nie jeszcze nie przeinstalowałem wiedzmina na nowo.Sprawdzę dziś.Dzięki.
Wgrałem nowe NET FRAMEWORK 4.0 do Windows XP.Przeinstalowałem Wiedzmina jeszcze raz i to samo.Ten sam komunikat.A może potrzebna jest biblioteka NET 3.5?Już sam nie wiem.Reszta gier działa(Wiedzmin 2,NFS MS,Wolfenstein).Może jeszcze jakieś porady?
 
Last edited:
Top Bottom