Wiedźmin 3 - Gra straszne muli, prośba o pomoc

+
Wiedźmin 3 - Gra straszne muli, prośba o pomoc

Czesć

Na święta dostałem upragnioną gierkę Wiedźmin III, niestety mam taki problem, że jeśli w menu idzie wejść bez problemu to po odpaleniu gra potwornie muli. Mój sprzęt w lapku to
- Karta graficzna : AMD Radeon HD 7600M Seriens
- Pamięci ram 4gb
- Procesor Intel Core i3-319M CPU
- System 64 bitowy

Komputer stosunkowo nowy, ale wszystko idzie tak do przodu, że co poradzić :p Przyznam, że nie jestem jakimś specjalistą, ale niech mi ktoś powie czy jak dokupię dodatkowe 4gb pamięci RAM, to czy gierka powinna zacząć chodzić poprawnie ? Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedz
:smiling2:
 
Jak chce się mieć dobry sprzęt do grania - to trzeba myśleć o komputerze stacjonarnym a nie o laptopie. Ten laptop jest dobry do Internetu, do oglądania filmów i do grania w proste gierki. Dokupienie dodatkowych 4 GB ram, spowoduje tylko że sam system będzie żwawiej działał. Także zbieraj na nowy - komputer stacjonarny.
 
Proś o podzespoły komputerowe jako prezenty ślubne. Tylko najpierw się zorientuj dokładnie, jakie mają być i zrób listę. W ten sposób zamiast trzech gofrownic, czterech mikserów i pięciu zestawów pościelowych, uskładasz cały i co ważne w miarę dobry komputer, dzięki czemu miesiąc miodowy będziesz mógł poświęcić na bliższe kontakty z Yennefer lub, bardzo ewentualnie, z Triss. Przyszła małżonka powinna zrozumieć i wykazać się wyrozumiałością.
 
Top Bottom