Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

+
Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

Jakiś czas temu udało mi się kupić podręcznik do wspomnianej w tytule Gry Wyobraźni. Jestem kolekcjonerem i zbieram wszystkie graty związane ze światem Sapkowskiego, jakie uda mi się trafić, więc gdy dowiedziałem się, że wydano do tego systemu dwa dodatki ("Czas pogardy: Wojna z Nilfgaardem" i "Miecz przeznaczenia: Pokonać fatum") oraz trzy numery periodyku "Biały Wilk", zacząłem ich szukać. Sprawdziłem dwa najpopularniejsze portale aukcyjne, lecz nic nie znalazłem (czego się spodziewałem). Uznałem zatem, że zasięgnę języka na forum, gdzie pewnie kręci się więcej kolekcjonerów. Może ktoś wie o miejscu, gdzie sprzedaje się takie białe kruki? Czy jedyną nadzieją zostają antykwariaty?
 
Tak się domyślałem, że obecne gdzieniegdzie egzemplarze będą na wagę złota. W każdym razie dzięki za linki.
 
Wiedźmin: Gra Wyobraźni i dodatki - czy jeszcze do zdobycia?

Jakiś czas temu udało mi się kupić podręcznik do wspomnianej w tytule Gry Wyobraźni. Jestem kolekcjonerem i zbieram wszystkie graty związane ze światem Sapkowskiego, jakie uda mi się trafić, więc gdy dowiedziałem się, że wydano do tego systemu dwa dodatki ("Czas pogardy: Wojna z Nilfgaardem" i "Miecz przeznaczenia: Pokonać fatum") oraz trzy numery periodyku "Biały Wilk", zacząłem ich szukać. Sprawdziłem dwa najpopularniejsze portale aukcyjne, lecz nic nie znalazłem (czego się spodziewałem). Uznałem zatem, że zasięgnę języka na forum, gdzie pewnie kręci się więcej kolekcjonerów. Może ktoś wie o miejscu, gdzie sprzedaje się takie białe kruki? Czy jedyną nadzieją zostają antykwariaty?

Sorry za wykopanie, ale mi umknął wcześniej ten post. Na allegro bardzo sporadycznie ale bywają i dodatki i białe wilki, ale zazwyczaj w cenach kosmicznych. W sieci jest też całość w PDF. Nie zachęcam, ale zawsze możesz wydrukować i ładnie oprawić do użytku własnego. Ja mam ten ból że kiedyś miałem je wszystkie, a potem wymieniłem za kilka książek z tandetną fantastyką, ale to było wiele lat temu. :)
 
Dodatki bywają co jakiś czas dostępne na allegro, chociaż niestety z tego co obserwuję coraz rzadziej - Biały Wilk 1 nie było już od kilku miesięcy. Natomiast gdyby ktoś poszukiwał, to widzę że ktoś sprzedaje drugą część Białego Wilka.
 
Top Bottom