Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
Stawiam na odbicie. Nawet sam Geralt sie zdziwil, zastawa mieczem byla rozpaczliwym odruchem... Cholera, czas znow wziac sie za sage. Och, mialem sprecyzowac, ze to bylo przeciecie jakiegos ognistawego czaru?
 
kaczka said:
Przecięcie kuli ognia (albo pioruna kulistego) na pół
Nie będę was już katował.Uznaję tą odpowiedź. Przeciął słup ognia z dłoni Vilgefortza. Żałosne płomienie Aganezzara z Baldurs Gate :whistle:
 
8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Avallac`hJaki widok ucieszył Geralta po drugiej walce z Vilgefortzem?
 
8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka2 - Owca, Avallac`h1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Jak nazywa się zerrikańska szabla?
 
8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka2 - Owca, Avallac`h1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Arwil MolotowOch, nie mam weny... Cos prostego... O, mam - przetlumacz to: (z pamieci, wiec moze byc troche bledow)Elaine blath, Feainnewedd Dearme aen a'caelme tedd Eigean evelienn deireadh Que'n esse, va en essath Feainnewedd, elaine blath !
 
Piękny kwiatku, Słońca dziecięŚnij, gdy pokój jest na świecieLecz czas każdy żywot zmącaCo trwa jeszcze, czeka końcaPiękny kwiatku, dziecię Słońca!Gdzie i którego roku urodziła się Yennefer?
 
Dobrze.9 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka2 - Owca, Avallac`h1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Arwil Molotow , dEviss
 
w 1173 skasowałem przez przypadek odpowiedz :dead: :wall:w razie wątpliwości zgłaszać9 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka2 - Owca, Avallac`h1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Arwil Molotow , dEvissCo powiedział rabuś Geraltowi w zaułku w Okruchu Lodu?
 
9 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys, kaczka3 - Avallac`h2 - Owca, 1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Arwil Molotow , dEvissKto miał Geralta złapać za dłoń i przeprowadzić przez łąkę?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom