Windows 10 - gra zawiesza się. Wina poprawki KB3116900?

+
Windows 10 - gra zawiesza się. Wina poprawki KB3116900?

Witam. Mam wiedźmina 3 pobranego przez stronę gog.com w wersji 1.10. Do tego zainstalowałem spolszczenie i kolejno patch 1.11 oraz 16 misji dodatkowych oraz serca z kamienia.

Gram puki co w zwykłe misje i zauważyłem, że po tym gdy Windows 10 zainstalował sobie poprawkę KB3116900, zaczęły się problemy. Gra się wiesza (Program przestał działać itd) w różnych momentach. Potrafi się powiesić po 2 minutach od uruchomienia, a także i po 5 godzinach. Czyli zwiechy są losowe. Co z tym robić? Napisałem do pomocy technicznej, a i czy tu mi ktoś pomoże? Nie mam zainstalowanych żadnych modów i programów do modowania, bo nawet nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc. Bo się nie da grać.
 
Zwykle weryfikacja instalacji gry w GOG Galaxy nie zabiera zbyt dużo czasu, a potrafi czasem pomóc na wiele dolegliwości nie związanych z uszkodzeniami sprzętu lub wadliwym działaniem sterownika karty graficznej/dźwiękowej.
 
No i dostałem podobną odpowiedź z CD Project Red "Proszę użyć programu GOG Galaxy do naprawienia danych gry. Problem ten prawdopodobnie wynika z uszkodzenia plików podczas patchowania. W GOG Galaxy należy użyć opcji MORE > Manage > Verify/repair, a następnie załadować poprzedniego save'a sprzed początku questa.", ale włączyłem sprawdzanie w gogu i ten stwierdził po połowie minuty, że jest wszystko ok. Także to nie jest problem błedów u mnie, tylko raczej zła współpraca gry z Windows 10.

Mam np Dragon Age Inkwizycja (Jak wiadomo fabuła jest podobna do tej z Wiedźmina, choć nie taka sama) i ta gra działa bez problemowo i nic się nie wiesza. No i w Wiedźminie 3 grafika jest ładniejsza i ludzie bardziej ludzi przypominają.

Ale jak widać z tą grą nie tylko ja mam problem, skoro wpierw ten problem opisałem w innym. No cóż trzeba się męczyć, puki ktoś czegoś nie poprawi. Do karty graficznej (Radeon R7 265 mam najnowszy stabilny. Muzyczna karta u mnie to Sound Blaster Z. Też mam najnowszy jaki istnieje.
 
Top Bottom