Windows ne rozpoznaje urządzenia USB

+
Status
Not open for further replies.
Windows ne rozpoznaje urządzenia USB

Witam! Mam taki problem: kilka lat temu zakupiłem pada Media-Tech Rogue MT1504, do dzisiaj działał poprawnie. Grałem sobie rano w Pro Evolution Soccer 11, poszedłem zrobić sobie kawę do kuchni, a pad już nie działa. Nie miałem zbyt dużo czasu, więc wyłączyłem grę, zjadłem śniadanie i poszedłem na autobus. Kiedy wróciłem do domu zacząłem się z tym bawić, kiedy podłączam pada, wywala mi dymek "Nie rozpoznano urządzenia USB" w menadżerze urządzeń podpisany jest on "Unknown Device" a w stanie urządzenia pisze "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)" Instalowałem sterowniki ze strony producenta, ale to nic nie daje, port USB raczej sprawny bo inne urządzenia działają poprawnie. Czy jest to wina pada? Jest on już nieźle doj*bany więc jest to możliwe.

PS: system: Windows 7 Ultimate 32 bity
PS2: jeśli zły dział to proszę moderację o przeniesienie, bo nie znalazłem odpowiedniego działu.
 
"zjadłem śniadanie i poszedłem na autobus" spoko wiedzieć :)
W sumie to sam sobie odpowiedziałeś ,bo wygląda na to że to pad wyzionął ducha
 
Jest bardzo prosta metoda na sprawdzenie, czy pad działa, czy nie. Przetestuj go na innym komputerze i będzie już wszystko jasne.
 
No, w sumie racja, zaraz sprawdzę na laptopie...

Edit : Na laptopie z Vistą 32 bity to samo... mam rozumieć, że pad już odmówił posłuszeństwa?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom