Wróg Publiczny [spoiler]

+
Wróg Publiczny
W momencie znalezienia kryształu istnieje opcja zaniesienia go do Radowida bądź Triss. Niestety wykonałem questy dla Triss przed zaczęciem tego i siedzi już w Kaer Morhen. Wiem , że istnieje też opcja zaniesienia krzyształu do Yen, więc przyspieszyłem trochę main quest, żeby się gdzieś osiedliła, coby istniała opcja zaniesienia do niej krzyształu. Niestety jestem już po przepytaniu zmarłego w ogrodzie, a Yennefer dalej nie chce osadzić swojego tyłka w jednym miejscu, tylko prosi mnie o kolejną przysługę... Stąd pytanie: jak daleko muszę się posunąć w głównym wątku, żeby pojawiła się możliwość oddania jej kryształu Filippy?
 
Mam dokładnie ten sam problem. A może i jeszcze lepiej...Triss siedzi w Kaer Morhen, Yen na Skellige. Nie mam komu oddać kryształu, Radowida okłamałem, że nie mam dla niego nic więcej - a i tak zostanie mi chyba wczytać ostatni zapis, bo zadanie się zakończyło, a wolę dmuchać na zimne.
Na Skellige jeszcze nie chcę płynąć, najpierw postanowiłem zrobić resztę zadań na miejscu i zbadać wszystkie tajemnicze miejsca.

GaxxD - jeżeli sobie z tym już poradziłeś, to daj proszę znać.
 
Heh, mam identyczny problem. Najpierw wykonałem zadanie dla Triss, która odpłynęła w siną dal, a dopiero potem zacząłem wykonywać zadanie dla Radowida. No i zaraz po zdobyciu kryształu z megaskopu i przeczytaniu wpisu z dziennika przekląłem w duchu, a potem pomyślałem o Yen. Dokończyłem wątek fabularny w Novigradzie i wyruszyłem na Skellige... Pytanie do osób, które pisały w tym temacie - faktycznie można dać Yennefer kryształ po "Ostatnim życzeniu"? I czy długo się czeka na otrzymanie tego zadania?

EDIT:
Zaiste, po misji "Ostatnie życzenie" można zwrócić się z problemem do Yen. Sprawdzone na własnej skórze. ;)
 
Last edited:
A ja miałem już kryształ, ale w sumie przypadkiem, bo nie było to moim zamiarem, rozpocząłem misję "kwestia życia i śmierci" i nie mogłem pogadać z Triss o znalezisku, a kiedy pójdzie się do niej później od razu rozpoczyna się misja "Teraz albo nigdy". Więc muszę czekać do spotkania z Yen. Eh, a mógłby ktoś powiedzieć jakie są konsekwencje oddania kryształu czarodziejce?
 
Nie ma żadnych poważnych konsekwencji. Jeśli oddasz kryształ Radowidowi to do ci w nagrodę trochę złota. Jak oddasz którejś czarodziejce będą ci za to wdzięczne i tyle. Nie ma różnicy czy będzie to Yen czy Triss, jedynie dialogi są trochę inne.
 
Mam problem, bo miałem zbugowane misję i musiałem używać konsoli aby dodać sobie misję z Triss i pomóc jej wyprowadzić czarodziejów, ale teraz mam misję z Fillipą i nie mam komu oddać kryształu, z Yenn niby misja mnie prowadzi ale nie mam opcji dialogowej aby jej to dać, Triss nie ma a łódź radowida dalej w budowie jest mimo że straż mówi mi że nie wpuszczą mnie XD
 
Top Bottom