Zgłaszanie błędów na Oficjalnej Stronie Pomocy Technicznej?

+
W jaki sposób można zgłaszać problemy z grą na dedykowanej stronie pomocy technicznej jeśli nie ma tu żadnego formularza do zgłaszania błędów?

Kategorie kierują na to forum (na którym jest info, żeby tu nie zgłaszać). Wpisywanie problemu też nie daje żądanego wyniku (na innych stronach zwykle po tym pojawia się formularz zgłoszenia).
Snap009214.png

=====
Edit: znalazłem - ale zgłosiłem jako problem z zapisem stanu gry ponieważ nie ma żadnych opcji z dźwiękiem :)
 
Last edited:
Gra ma tyle błędów, że twórcy już na pewno pracują nad twoim problemem :ROFLMAO:. Rozwiązanie już za pół roku.
Ja tam nie narzekam. Wszystko było ok do czasu aż mi dźwięk spierniczyli. Czasami działa - w większości przypadków nie za bardzo...
 
Tu nie chodzi o narzekanie tylko o stan techniczny produktu.

Al - pojazdów i pieszych praktycznie nie istnieje, policja pojawia się z nikąd.
Fizyka w grze jest kiepska, zniszczenia pojazdów symboliczne i jednocześnie komiczne.
Ogień pojawia się zawsze w tym samym miejscu. Sam silnik gry jest mocno niedopracowany.
 
Ogień pojawia się zawsze w tym samym miejscu. Sam silnik gry jest mocno niedopracowany.
Faktycznie, jak teraz o tym czytam to skojarzyłem że mi się zawsze pali koło w samochodzie, i to zazwyczaj tylne :)
 
Top Bottom