Polski dubbing w GOTY.

+
Polski dubbing w GOTY.

Witam serdecznie, mam pytanie.. A zarazem chyba problem. Otóż zakupiłem grę Wiedzmin 3: Dziki Gon GOTY.
Na pudełku wyraźnie jest napisane, że : "Polski dubbing do pobrania" ("Downloadable Voice-overs PL") .. Tylko problem w tym, że PL dubbingu nie ma w Xbox Store.

Da się coś z tym zrobić, czy trzeba grac tylko z napisami ?
 
Mam ten sam problem na PS4. Wersja gry CUSA-05574. Trzeba zmienić region konta playstation/xboxa. Teraz mam tylko problem jaki ustawić ten region.
 
Dziękuje Ci dobra duszyczko :).
Zmiana regionu na US pomogła. Wiesiek smiga z PL dubbingiem :).

Mogłbym wiedzieć jaką wersję gry posiadasz? u mnie region US oferuje tylko możliwość pobrania polskiego dubbingu dla Dzikiego Gonu, a nie dla całego zestawu GOTY.
 
Drogi kolego, nie mam zielonego pojęcia :(

Na xboxie wystarczyło zmienić region na US i pobrało .
Ale.. Po zmianie na inny region dalej nie widziałem dubbingu w wersji PL w sklepie Xbox na konsoli.
Dodatek znalazłem dzięki supportowi microsoftu(podesłali link do strony). Na stronie dodałem "dodatek" do konta i konsola po zmianie regionu zaczeła go automatycznie pobierać. Nie mam pojęcia jak Wy macie to na ps4 :(.
 
czy ten problem zostanie w końcu rozwiązane przez Red-ów ? nie można pobrać na polskiej lokalizacjo konsoli dubbingu PL jedynie na Stanach zjednoczonych co i tak nie działa po przejściu spowrotem na polska lokalizacje... ktoś może wie co zrobić by było jak nalezy lub chociaż niech ktoś z Redów odpowie na to
 
a co ja mogę tam na xbox support taki mały żuczek... smuci że nasza gra a tak poplątane jest to z tym dubbingiem jak by nie mógł być na płycie albo po prostu normalnie w świecie do pobrania w polskiej lokalizacji bo w tej to jest jedynie RU... Ciekawi mnie czy ludzie mają na to sposób czy grają bez dialogów i innych dzięków... Raz zadziałał dubbing i teraz nie chce znów próbuje pobieram zmieniam lokalizacje i w ustawieniach gry w jerzykach i nic a nic
 
Top Bottom