Gothic

+
ScorpioPL said:
Najlepsza G2 + NK ale samo G2 o wiele trudniejsze (przynajmniej do 3 rozdziału)
Gothic 2 bez dodatku trudniejsze?Nie prawda Gothic 2 + Noc Kruka jest trudniejsze aniżeli sam Gothic 2 ;)
 
Tylko do 3 rozdziału . W samym G2 nie ma Cavalorna który by ci pomógł z 3 goblinami.(Sam nie miałem problemu ale ktoś na pewno by miał) A w NK poszukiwacze mogą cię zaskoczyć ognistym deszczem bądź gromem. A czarny mag jest niezwykle wzmocniony bo ma krzyk umarłych.Smoki się regenerują i to dość szybko. (Strzyga z 5 Hp/s się możę się schować :teeth:)
 
Gothic I jest najlepszy, bo ze wszystkich części ma najlepszą fabułę i klimat. Świat również znakomity, jak również muzyka i grafa (jak na tamte czasy). Wszystkie części są świetne moim zdaniem, no może z wyjątkiem tego niezdatnego do gry Zmierzchu Bogów (albo boguf, czy też bugów, jak kto woli ;D). Wiedźmin i seria Gothic to dwie moje ulubione gry.
 
RobbenI said:
Gothic I jest najlepszy, bo ze wszystkich części ma najlepszą fabułę i klimat. Świat również znakomity, jak również muzyka i grafa (jak na tamte czasy). Wszystkie części są świetne moim zdaniem, no może z wyjątkiem tego niezdatnego do gry Zmierzchu Bogów (albo boguf, czy też bugów, jak kto woli ;D). Wiedźmin i seria Gothic to dwie moje ulubione gry.
Mimo wszytsko dodatek też można zagrać i na najnowszym patchu nie jest tak źle. Choć w porównaniu do podstawki to dodatek to kpina. Zwłaszcza Gothic 3 w wersji 1.7 jest bardzo dobrze poprawiony.
 
Najlepszy dla mnie jest G2 z dodatkiem, długi, trudny i fajny. Gothic pierwszy też dobry (ma nawet lepszy klimat), ale trochę za krótki (a może mi się wydaje? :)) i dużo błędów oraz rzeczy bardzo wkurzających
(oczyszczanie kopalni z Gornem to istna masakra :wall:)
choć dwójka też je ma, ale jednak mniej
 
Ghotic 3 To jest gra która mnie na maksa w ciągła zawsze mi się podoba od kiedy ja kupiłem co zimę w nią gram ;Dale Wiedźmina też lubię sobie zagrać no bo Polska gra ;]
 
Ezio said:
Ghotic 3 To jest gra która mnie na maksa w ciągła zawsze mi się podoba od kiedy ja kupiłem co zimę w nią gram ;Dale Wiedźmina też lubię sobie zagrać no bo Polska gra ;]
Ja tą grę gram od premiery i jeszcze jej nie przeszedłem :] Chodzi mi o G3
 
Ezio said:
Ghotic 3 To jest gra która mnie na maksa w ciągła zawsze mi się podoba od kiedy ja kupiłem co zimę w nią gram ;D
Ja raz ją przeszłem, żeby przekonać się ile warte są nieprzychylne opinie o tej grze. Niestety potwierdziły się. Od tego czasu tej gry nie ruszam. Wole pierwsze Gothici.
 
Gothic 1 - Świetny klimat, lecz za krótka i niektóre questy powoli nużące.Gothic 2 - Nie grałemGothic 2 NK - Heheh. Najlepsze wspomnienia z tą grą. Przechodziłem z sześć razy. Tego klimatu nigdy nie zapomnę. Najlepsza część serii.Gothic 3 - Mieszane uczucia. Niby fajna, ale paskudna, nie dorównuje poprzednikom.Gothic 3 ZB - To się nazywa... ekhhem. Nie grałem!Risen - Średnio na jeża. Podobny do G2, lecz to nie to samo.
 
Zdecydowanie Gothic 2 + Noc Kruka, choć powinny być minimum 3 opcje możliwe do zaznaczenia, bo jedynka i trójka też nie jest zła, tylko Zmierzch Bugów jest *-+*/[';/.!
 
Jak dla mnie najpełniejszą częścią jest Gothic 2 NK, choć jedynka z Mrocznymi Tajemnicami jest bliska przebicia dwójki.
 
Gothic wraz z drugą częścią i dodatkiem to dla mnie najlepsze gry wszech czasów i czasoprzestrzeni. Mogę powiedzieć, że się na nich wychowałem, przeszedłem je dziesiątki razy a i same gry odcisnęły swój ślad w gatunku action RPG, który zostawiły także w serii Wiedźmin. Dlatego serii Gothic należą się czapki z głów :hatsoff:
Chyba tylko Wiedźmin 3 jest w stanie przebić te ponad 10-letnie gry. W Gothicach zawsze podobało mi się przede wszystkim żywe uniwersum którego bohater jest częścią a nie centrum, tak jak to było w poprzednich Wiedźminach.
Teraz póki co czekam na zapowiedź kolejnej gry Piranha Bytes.
 
Może ktoś poradzi :). Zdobyłem właśnie Szpon Beliara. Lepiej go zatrzymać, czy oddać Saturasowi za 2000 EXP? Tak trochę poczytałem i średnio mi się uśmiecha aktywacja za 40 pkt życia, ale może w dalszym ciągu gry jest to opłacalne?
 
Może ktoś poradzi :). Zdobyłem właśnie Szpon Beliara. Lepiej go zatrzymać, czy oddać Saturasowi za 2000 EXP? Tak trochę poczytałem i średnio mi się uśmiecha aktywacja za 40 pkt życia, ale może w dalszym ciągu gry jest to opłacalne?
A co to za zabawa, jak ktoś Ci powie, co masz zrobić? Zrób jak uważasz :p
 
Szpon jest, z tego co pamiętam, albo najlepszą, albo drugą najlepszą bronią w grze, także... Poza tym ma mega klimat i fajne pioruny. ;)
 
A co to za zabawa, jak ktoś Ci powie, co masz zrobić? Zrób jak uważasz :p

Zabawa jest ciągle. Ale z jednej strony nie lubię mieć niedokończonych zadań, a z drugiej nie chciałbym się pochopnie pozbyć najlepszej broni w grze (jeśli ona rzeczywiście taką jest ;)). Więc dlatego pytam o poradę, ale bardziej w stylu moim zdaniem warto zatrzymać bo, to i to, albo warto oddać, bo to i to. A juz sobie sam zdecyduję :p.
 
Top Bottom