Cena rozrywki

+
No dobra, powróćmy do tematu: cena rozrywki. Nie spodobało mi się porównanie tak różnych przyjemności. Granie w gry komputerowe w domowym zaciszu może i jest przyjemne, ale trochę alienalizuje, natomiast zaburzanie pracy robaka w raźnej grupie znajomych uściśla przyjaźnie, socjalizuje, takie społeczeństwo bardziej napędza produkt krajowy brutto (akcyza i w ogóle ) ... Gorzałka jest tańsza ... Może porozmawiajmy o wódeczce?
 
Ale to trzeba z domu wyjść i potem się czasowo zdolność do pracy obniża . A przy kompie jak się przesadnie nie zasiedzisz, to takich problemów nie ma.
 
Łódeczki są jak najbardziej ok ale rozrywka relatywnie droga,niemniej jednak profitująca i nic nie zastąpi wspomnień bo przecież trudno mając 60 lat opowiadać wnuczkowi "a wiesz, Dziadek jak miał 18 lat to grał w taką fajna grę...". Co robiłeś w weekend? Grałem na kompie....heh, też w sumie nie mój model spędzania czasu.
 
Gry komputerowe są dobre gdy : A) Chcesz odpocząć od znajomych B) jest brzydka pogoda i nie chce ci się nigdzie wychodzić C) masz 2 godzinki wolnego czasu i chce ci się grać :p D)Nie możesz nigdzie wychodzić z przyczyn od ciebie niezależnych ( tak jak ja niestety teraz )Jeśli chodzi o papierowe Rpg to uwarzam że tak naprawdę nic i ch nie zastąpi nawet gra z super hiper wypasioną grafiką i grywalnościąGeno- to że skończysz trudniejsze studia niestety wcale nie oznacza że nie będziesz harował za 1200zł ( co notabene według mnie nie jest złą pensją jeśli tyle dostajesz "na ręke") co do łudki to zawsze można ją zastąpić czymś tańszym Wszystkie błędy ortograficzne były nie zamierzone i z góry za nie przepraszam
 
Papierowe są genialne, zwłaszcza jak Cię w Mistrza Gry nie wrobią. Niestety, mają duże ograniczenie - czas potrzebny na sklecenie sesji. nikt Ci nie będzie dzień w dzień prowadził.
 
W sumie czytanie książek, szczególnie wypożyczanych z bibliotek/od znajomych, w przeliczeniu na godziny rozrywki też wychodzi w miarę tanio, co nie?
 
Nugrud said:
W sumie czytanie książek, szczególnie wypożyczanych z bibliotek/od znajomych, w przeliczeniu na godziny rozrywki też wychodzi w miarę tanio, co nie?
Albo czytanie książek w Empikach. Wtedy cena jest wliczona w koszt sieciówki.
 
Z droższych ale za to zajefajnych rozrywek dla mnie jest ASG, czyli ludzie strzelający w siebie kulkami :) tylko w odróżnieniu od paitballa zabawa nie jest tak infantylna i duzo bardziej polega na uczciwości graczy niż widocznym trafieniom. Ah byłbym zapomniał ASG to skrót od Air Soft Gun - bawi się replikami broni i w strojach z reguły "dostosowanych" do noszonej broni, gracze organizuj bitwy, odtwarzają itd. Jeśli chodzi o cenę to najtańsze "sprężynówki" to chyba od około 300 zł, dalej droższe gazowe a dobry karabinek z napędem elektrycznym to ju ponad 1000 PLN np. od Tokyo Marui, 500 PLN na strój z wyposażeniem i heja. Czasami na dużych zjazdach jak np. w Darłowie gdzie są zloty czołgów, wozów bojowych itp. bywa ciekawie.
 
mi się paintball wydaje ciekawszy. w asg też bym zagrał, w paintballa miałem okazję i wydaje mi się że ma przewagę dlatego że trafienie boli:) Ale faktycznie, taka duża bitwa na pewno jest świetna, nie wiem czy da się coś takiego zorganizować z paintballem:)
 
Są dla wrażliwych, zwykle same gogle. Maska psuje wrażenie "realności" a m.in. o to chodzi, w paintabllu to ludziki wyglądają jak w UT,a w ASG jak w FULL SPECTRUM WARRIOR
 
Ja bym chyba jednak w goglach latał, zwłaszcza jak by udało mi się jakieś odpowiednio za duże znaleźć, aby okulary pod nimi upchnąć - szkieł kontaktowych niecierpię, a bez "wspomagaczy" to nie ma misia, abym w kogokolwiek trafił. Rozpoznanie swój/obcy też by u mnie leżało.A w pinballa/ASG jeszcze nie grałem, czego bardzo żałuję. Wydaje się być naprawdę świetną rozrywką.
 
Michalun -> jakoś nigdy nie miałem okazji. Choć postaram się, aby w te wakacje to się zmieniło.Yarpen -> owszem, ale raczej II wojna światowa i młodsze, jeśli się nie mylę (w życiu nie widziałem ASGowej repliki starszej broni).
 
...do ceny rozrywki w ASG doliczyłbym dentystę* bo wczoraj jeden kolo wlazł mi pod lufe i z ząbka nici.*albo dobre zabezpieczenia, maska neoprenowa, arafatka,kominiarka
 
Top Bottom