Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Wallace said:
Mie to mówisz? Siedzę tu już prawie 6 lat i do tej pory wygrałem jeden i to nie wiedźmiński, a moderatorski :p

Od dzisiaj 17 maja kojarzy mi się z premierą Wiedźmina II, a 18 z kolejnym konkursem, w którym nic nie wygrałem :p
Heh, a ja dwa razy prześlizgnąłem się jedynie po wyróżnieniach ;P Ale za małe pocieszenie niech służy mi to, że przecież mam już jeden prawdziwy, bajerancki medalion wiedźmiński z kolekcjonerki pierwszej części, przy którym ten płaski z tego konkursu wygląda naprawdę biednie ;]

Wallace said:
Kurczę noo... ja swój wiedźmiński Medalion gdzieś zapodziałem, bo chodziłem z nim na szyi
Ja swój też raz zgubiłem, gdy wracając z uczelni jakoś zerwał mi się łańcuszek i medalion spędził dobę w trawie obok torów kolejowych, ale następnego dnia zorganizowałem wyprawę poszukiwawczą po swoich własnych śladach i udało mi się go jakoś odnaleźć ;P Od tego czasu mie używam już do niego badziewnych, metalowych łańcuszków, tylko zaopatrzyłem się w porządny srebny ;P xD
 
Niechaj medalion wiedźmiński przepełniony esencją magii, duchem świata eterycznego i niematerialnego zawiśnie na mej szyji, by mógł ostrzegać mnie i chronić przed niebezpieczeństwami.Amen ;-)
 
Vojtasass said:
Heh, to się nazywają wierni fani.
Nom. Coś mnie natchnęło i po około miesiącu nieobecności wszedłem na forum. Trafiłem na konkurs... no i jestem na liście szczęśliwych przyszłych posiadaczy medalionu :D
 
Coś takiego mi przysłali :p :

Sorry za złą jakość ale mój najlepszy aparat (Nokia N8) jest na aukcji.
Całość prezentuje się dobrze ale trochu musiało ten medalion przygnieść (jest strasznie płaski).
Należę jednak do niewybrednych ludzi więc dla mnie w sam raz.
 
@UP, tak zapewne widać to z góry na tej wersji spłaszczonego medalionu, ale jak to mówią "Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy". Ja bym się z takiego medalionu cieszył, a nie narzekał :).
 
IwaN said:
@UP, tak zapewne widać to z góry na tej wersji spłaszczonego medalionu, ale jak to mówią "Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy". Ja bym się z takiego medalionu cieszył, a nie narzekał :).

Identyczne medaliony były dołączane do Mrocznej Edycji.
 
IwaN said:
@UP, tak zapewne widać to z góry na tej wersji spłaszczonego medalionu, ale jak to mówią "Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy". Ja bym się z takiego medalionu cieszył, a nie narzekał :).

A czy ja narzekam?
Piszę tylko że jest spłaszczony ale tak ogólnie to jest w porządku.
 
IwaN said:
@UP, tak zapewne widać to z góry na tej wersji spłaszczonego medalionu, ale jak to mówią "Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy". Ja bym się z takiego medalionu cieszył, a nie narzekał :).
Narzekam bo mnie zazdrość zżera i wmawiam sobie przy każdej okazji, że wcale mi nie zależy. ;(



;)
 
Top Bottom