Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Teraz już chyba trochę za późno. Ale to osiągnięcie z napisaniem odpowiedniej liczby znaków w poście, nie powinno być opisane na czym polega. Wówczas wlatywało by faktycznie "zasłużenie". Teraz wystarczy przeczytać na czym polega i je "zdobyć". W sumie fajnie by było jakby wszystkie osiągnięcie miały jedynie tytuł, bez opisu.
 
Jest jeszcze cała masa nowych, których nikt nie ma i nie są nigdzie opisane (no, prawie nigdzie), więc wciąż można kombinować ;P
 
Hmmm kusisz. ;) Kiedy nowy CN? Aha i mam już największą wadę nowego forum i wgl wszystkich wersji... Punkt w regulaminie o spamie. :( Teraz nawet nie wiem ile postów mogę napisać...
 
Jest jeszcze cała masa nowych, których nikt nie ma i nie są nigdzie opisane (no, prawie nigdzie), więc wciąż można kombinować ;P
No niby tak. Ale jak już jedna osoba zdobędzie, to reszta też wie jak to zrobić. A tak byłaby elegancka odznaka, jakiś tytuł i ci którzy zobaczyliby to osiągnięcie dalej nie wiedzieliby jak je zdobyć.
 
No niby tak. Ale jak już jedna osoba zdobędzie, to reszta też wie jak to zrobić. A tak byłaby elegancka odznaka, jakiś tytuł i ci którzy zobaczyliby to osiągnięcie dalej nie wiedzieliby jak je zdobyć.

A to nie przesadnie cichociemne i w ogóle - prawą ręką za lewe ucho? Myślę, że i tak może być dużo zabawy z nowymi acziwkami. Szczególnie, że niektóre są długoterminowe :p
 
Byle nagle nie zaczął się spam-fest nowych postów na forum... Swoja drogą ciekawy jestem jak długa jest pełna lista Achievementów ;}
 
Sądzę, że bardzo dobrym rozwiązaniem w nowym Forum jest możliwość szybkiego przejrzenia odpowiedzi Redów w poszczególnych wątkach.:)
 
Last edited:
Regulamin jest praktycznie identyczny do poprzedniego.

Praktycznie, ale punktu o spamie na 99% nie było... A teraz jest i nie wiem co rozumiecie jako spam. :/


Posty nie związane z tematem, nie dodające do tematu niczego nowego, na przykład :"To ja jestem królem spamu i nikt inny"?

Dla jednego to jest spam, a drugiego powiedzmy kilkadziesiąt postów na dzień jest spamem i tu jest ten kłopot... W ogóle ten punkt nie ma sensu - u nas i tak się to tępi, a na Interze Niebiescy nie dadzą rady... :p


Na sto procent było. Ale odczułeś dawniej jakieś reperkusje i stanowcze egzekfowanie?

Naprawdę, sory, ale robisz się nudny. :)

Bo szypek nastraszył, że będzie to strasznie ścigane... :p
 
Last edited:
Witam po przerwie. Nowe forum w porównaniu do starego jest o klasę lub dwie lepsze. Brawo w końcu wszystko w jednym miejscu - i forum Cybera, i Wiesia. Szata graficzna też przyjemna dla oka. A już opcja auto-save podczas pisania posta mnie całkiem do nowego forum przekonała. Jeszcze raz brawo i oby do premiery trójeczki
:cheers:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom