Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Ech, OK widzę, że forum nie chce przyjąć zmiany ustawień.

Pomimo wpisania własnego maila w pole parent email (WTF?), dostaję w kółko komunikat:

Please complete the required field "Parent Email".

Przez co jakiekolwiek zmiany w ustawieniach konta (łącznie z nickiem) nie są możliwe.

To byłem ja, Chodak, tym razem z właściwego konta. :p

W to pole wpisz, proszę, swój własny adres e-mail, powinno zaskoczyć. Błąd jest znany administracji, trwają prace naprawcze na wysokościach ;)
 
Czyżby sklepik z przedmiotami za REDpointy? Pytam zupełnie poważnie, bo zaczyna się to kleić. :D Znaczy się zniżki dzięki tym punktom.

Ps. Ile osób i ile myślało nad nazwami osiągnięć? :D (tak +-, wiadomo...)
 
Last edited:
A ja Wam mówię, że to po nic :p Gdyby to miało do czegoś służyć, to by ten system musiałby być bardziej dopracowany.

Z tego co pamiętam, to jak był system z orenami + komentarz, za co ktoś dał orena, to też ludzie wymyślali jakieś historie wokół tego o sklepikach, itp.^^
 
W to pole wpisz, proszę, swój własny adres e-mail, powinno zaskoczyć. Błąd jest znany administracji, trwają prace naprawcze na wysokościach ;)
OK, działa. Gwoli ścisłości, chodzi o ten adres email, na który zarejestrowane jest dane konto.

Teraz proszę znormalizować limity avatarów, żebym mógł swojego używać. :p
 
Co do Osiągnięć, to faktycznie, nazwy są zabawne i z pomysłem, ale zgadzam się z raisonem, że ten za ilość znajomych to wyjątkowo słąby pomysł.
Dziwi natomiast masowy najazd na niego. Osobiście miałem tylko jednego znajomego na poprzednim forum, do tego nie była to jedna z osób z którymi, można powiedzieć, się zżyłem.

Ogólnie zamierzam przyjmować tylko zaproszenia, które uznam za uzasadnione, więc nie obrażajcie się jakbym od kogoś nie przyjął.
 
Czy tylko mnie denerwuje nagła zmiana szaty graficznej przy przejściu do profilu? Ja rozumiem, profil jeden dla całego zbioru REDowych domków w necie... Ale no proszę Was...

Że o otwieraniu dodatkowej karty przy powrocie na forum nie wspomnę :p
 
Dla mnie małym nieporozumieniem jest taki komunikat przy PW:
To forum wymaga odczekania 60 sekund przed wysłaniem kolejnej prywatnej wiadomości.
Czekać, by wysłać wiadomości pod rząd? Dziwne..
 
Dla mnie małym nieporozumieniem jest taki komunikat przy PW:
To forum wymaga odczekania 60 sekund przed wysłaniem kolejnej prywatnej wiadomości.
Czekać, by wysłać wiadomości pod rząd? Dziwne..

To jest chyba raczej typowy filtr anty-spamerski, forum nie rozróżnia, czy wysyła żywy i szybki człowiek, czy bot chce kogoś zalać listami ;)
 
Da się wrzucić ulubione tematy na stronę główną? Na starym forum miałem kilka swoich ulubionych tematów, w których nowe posty wyświetlały się na stronie głównej. Od nich zaczynałem lekturę forum, dopiero potem zabierałem się za resztę.
 
Strasznie ciężko się czyta te nowe forum.
Czy nie dałoby się usunąć tego papierowego tła z css-a ??????



Przykładowo zmieniłem tło na białe i jest o niebo lepiej
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom