Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Przeczytałem nowy regulamin. W opinii kompletnego laika prawnego, czyli mojej, brzmi całkiem sensownie. Szczególnie spodobał mi się punkt czwarty postanowień końcowych. :)

A, no i nareszcie pomyśleliście i zrobiliście jedną witrynę na wszystkie fora. Tak powinno być! Szczególnie dobrze prezentuje się wybierałka na głównej "gdzie chcesz napisać?".

Właśnie się naszukałem opcji "subskrybuj temat". Czy byłaby możliwość wyciągnięcia tego gdzieś bardziej na wierzch? Żeby rzucało się w oczy i żeby było mniej klikania? :)
 
Last edited:
Czym są plusy przy nickach niektórych użytkowników, m.in. Patrola, SMikiego lub Serka? Pojawiają się w spisie userów aktualnie aktywnych na forum, na stronie głównej.
 
Czym są plusy przy nickach niektórych użytkowników, m.in. Patrola, SMikiego lub Serka? Pojawiają się w spisie userów aktualnie aktywnych na forum, na stronie głównej.
Jak ma plus to znaczy, że jest Twoim znajomym na forum.
 
Nie wiem czemu ale przeczytałem "Trójkąt między wykrzyknikiem i redpointami..." :blushing:
 
Takie małe marudzenie:


EDIT:
Jeszcze coś, bo mnie to niemiłosiernie irytuje. Jak używam szybkiej edycji, to po kliknięciu "zapisz" forum się rozjeżdża:
 
Last edited:
Marudzisz, Serze. Redzi przecież muszą jakieś bugi wstawić, żebyś mógł pobawić się swoim fixem ;)
 
Z rozpędu, zamiast na profilu Wallace'a napisałem wiadomość na swoim. Po skasowaniu jej widzę taki oto komunikat::



Czy jest on potrzebny? Na poprzedniej wersji forum, dało się skasować niechciany post i nie pozostawał po nim żaden ślad. Teraz widzimy coś takiego i wcale nie pomaga to w zachowaniu przejrzystości profilu, przynajmniej moim zdaniem.
 
Z rozpędu, zamiast na profilu Wallace'a napisałem wiadomość na swoim. Po skasowaniu jej widzę taki oto komunikat::



Czy jest on potrzebny? Na poprzedniej wersji forum, dało się skasować niechciany post i nie pozostawał po nim żaden ślad. Teraz widzimy coś takiego i wcale nie pomaga to w zachowaniu przejrzystości profilu, przynajmniej moim zdaniem.

Z punktu widzenia moderacji to jest dość istotna informacja akurat, kto usunął.
Załóżmy, że ktoś wpadł i nabluzgał, i teraz nie wiadomo - czy usunął to moderator (ale z jakichś powodów nie powiedział reszcie i przepadł na tydzień w Karpatach), wobec czego user powinien się wytłumaczyć, czy usunął sam user, znaczy sam się kapnął, że narozrabiał, co działa w sumie na jego korzyść :p

Nie mówię, że to by nie mogło być rozwiązane lepiej, tylko wyjaśniam ewentualną korzyść.
 
Z punktu widzenia moderacji to jest dość istotna informacja akurat, kto usunął.
Załóżmy, że ktoś wpadł i nabluzgał, i teraz nie wiadomo - czy usunął to moderator (ale z jakichś powodów nie powiedział reszcie i przepadł na tydzień w Karpatach), wobec czego user powinien się wytłumaczyć, czy usunął sam user, znaczy sam się kapnął, że narozrabiał, co działa w sumie na jego korzyść :p

Nie mówię, że to by nie mogło być rozwiązane lepiej, tylko wyjaśniam ewentualną korzyść.
Pozawalam zostawić tę informację do wglądu z poziomu moderacji :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom