Seriale

+
Obejrzałam właśnie finał Black Sails.
Noooo w końcu jakaś akcja. Szkoda, że tylko 2 ostatnie odcinki były konkretne. Gdyby wszystkie epizody trzymały podobny poziom, to byłby to całkiem niezły serial.
Tak to 6/10. No może 6,5 za Vane'a.
 
Dokładnie mam takie samo zdanie, szkoda że tak od początku nie było. Mam nadzieję, że 2 sezon będzie lepiej zrobiony.
 
Jak tak oglądam zwiastuny GoT, to cieszę się, że mam już za sobą lekturę książek, bo by mnie chyba zeżarła ciekawość :p
 
Wikingowie są świetni. Obejrzałam właśnie najnowszy odcinek. Fajnie, że cały sezon trzyma tak równy poziom.


House of Thrones

 
Ja jakoś za 2 sezon Wikingów nie mogłem się zabrać, a jak wczoraj włączyłem 1 odcinek to na 5 skończyłem :p Naprawdę odcinki trzymają poziom, IMO jak na razie lepszy od sezonu pierwszego.
 
Sceny walk w " wikingach " są świetne . W ogóle najlepsze jakie chyba powstały serialach . Chaos w tych bitwach jest niesamowity .
http://hatak.pl/artykuly/problemy-z-serialem-o-jagiellonach--2 - a tu jeszcze taka ciekawostka jak idzie polskiemu oddziałowi robienie "Jagiellonów ". Cóż wychodzi na to , gdyby produkcja miała ciekawy scenariusz dostała by kupę kasy z centrali HBO . Niestety jak reżyserem jest koleś , który chwali się wymyśleniem "klanu" co prawda też dobrego " Oficera ' , ale o serialach historycznych nie ma pojęcia no to cóż . Widać , ze HBO jest otwarte na różne propozycje , ale trzeba mieć pomysł i takim pomysłem mógł by być wiedźmin .... Szkoda , ze cdp nie chcę się jednak tym zainteresować .
 
Finałowy odcinek The Walking Dead...Początek epizodu małe łaaał.
Co do Terminusa to właśnie tego się spodziewałam. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie lepszy, bo ten był raczej średni.
 
Finałowy odcinek The Walking Dead...Początek epizodu małe łaaał.
Co do Terminusa to właśnie tego się spodziewałam. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie lepszy, bo ten był raczej średni.
Miałem dokładnie takie same odczucia. Co do całego sezonu to jak dla mnie pierwsza połowa była lepsza, później jak po rozróbie w więzieniu wszyscy się gdzieś rozproszyli serial trochę wiał nudą. Choć zdarzały się ciekawe momenty. Kolejny sezon pewnie będzie się kręcił wokół tego całego Terminusa, mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż obecny. ;)
 
Z racji nadrabiania rozmaitych zaległości, dopiero ostatnio sięgnęłam w końcu po Generation Kill. I, rany, jakie to jest dobre. Oraz jak ciężko się to ogląda.
 
I jak po finale HIMYM?
Tak długa opowieść o tym jak Ted poznał matkę musiała się skończyć pewnym twistem fabularnym. Tyle czasu mu to zajęło, a matka pojawiła się właściwie tylko w paru odcinkach. No i w sumie przegrałem zakład z koleżanką o to z kim będzie na końcu :)
 
Miałem dokładnie takie same odczucia. Co do całego sezonu to jak dla mnie pierwsza połowa była lepsza, później jak po rozróbie w więzieniu wszyscy się gdzieś rozproszyli serial trochę wiał nudą. Choć zdarzały się ciekawe momenty. Kolejny sezon pewnie będzie się kręcił wokół tego całego Terminusa, mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż obecny. ;)

No ja czekam na to, co wkurzony Rick wymyśli. :)
 
Z racji tego, że dwa seriale mi odpadły: Black Sails i TWD, trzeba będzie się wziąć za coś nowego. Myślę o True Detective, podobno niezły serial. Ostatni odcinek Hannibala też niczego sobie.
 
Miałem dokładnie takie same odczucia. Co do całego sezonu to jak dla mnie pierwsza połowa była lepsza, później jak po rozróbie w więzieniu wszyscy się gdzieś rozproszyli serial trochę wiał nudą. Choć zdarzały się ciekawe momenty. Kolejny sezon pewnie będzie się kręcił wokół tego całego Terminusa, mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż obecny. ;)
A mnie odcinki z Gubernatorem trochę wkurzały. Miejscami wydawało mi się to strasznie robione na siłę i nudne :p Co do 2 połowy 4 sezonu, wg mnie nie była zła. Dużo mniej się działo, żadnych walk nie było, ale to nie znaczy, że było to słabe. A odcinek z
osiągnięciem maksimum szaleństwa przez Lizzie uważam za jeden z lepszych w TWD.
 
Top Bottom