Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

+
Status
Not open for further replies.
Witam,
Mam problem z zainstalowaniem Wiedźmina. Wyskakuje błąd CRC podczas instalacji "błąd transferu składnika data2.cab". Płyta nie jest uszkodzona. Czytałem kilka for poszukując rozwiązania, znalazłem link do FAQ supportu, ale tamtejsze sposoby nie pomogły.
 
Skopiuj z płyty na dysk, instaluj z dysku. Jeśli podczas kopiowania wyskoczy błąd, przetrzyj płytkę miękką szmatką i sprawdź kopiowanie na kilku innych napędach (innych komputerach).
 
Pomogło. Pojawił się teraz następny problem. Launcher nie reaguje, uruchamiałem także jako administrator, ale bez skutku.
 
Pojawia się błąd z frameworkiem (pojawiał się kiedyś przy innych grach i wina w nim nie leżała nigdy) oraz błąd 0xc0000142.
 
Przeinstaluj NET Framework 4.0. Czy to Wiedźmin 2? Bo ten błąd przy W1 raczej się nie pojawia (za to jest dosyć częsty dla W2), ale piszesz w dziale "Wiedźmin 1".
 
Cholera.. Wybaczcie, nie mam pojęcia jak to się stało :D
Lepiej będzie pozostać tutaj czy przenieść się do innego działu?

Nie pomogło przeinstalowanie NET Frameworka 4.0
 
Cholera.. Wybaczcie, nie mam pojęcia jak to się stało :D
Lepiej będzie pozostać tutaj czy przenieść się do innego działu?

Nie pomogło przeinstalowanie NET Frameworka 4.0
Przeniosłem posty. Na przyszłość patrz, gdzie piszesz.
Odinstaluj grę, zainstaluj na nowo. Jeśli błąd będzie dalej występował, znowu przeinstaluj .NET. Jeśli i to nie pomoże, zajrzyj tutaj: http://thewitcher.com/dotnet/ (gdyby wyświetliło się po angielsku, zmień sobie na język polski w prawym górnym rogu)
 
Witam mam pewien problem po uruchomieniu wiedźmina 2, pokazuje mi się sama głowa wilka na pulpicie, pewnie jest wam ten problem znany ja nie znalazłam prawidłowej odpowiesz niestety, wyczytałam że problem można rozwiązać instalując nowe biblioteczki Visual C++ 2005,2008,2010. mam system 32bitowy i nie potrafię ich znaleźć, znalazłam tylko 64bit. Jeżeli jakiś jest inny powód tego że nie mogę uruchomić Wieśka była bym wdzięczna za pomoc, bądź też za podesłanie linku do biblioteczek.
 
Witam mam pewien problem po uruchomieniu wiedźmina 2, pokazuje mi się sama głowa wilka na pulpicie, pewnie jest wam ten problem znany ja nie znalazłam prawidłowej odpowiesz niestety, wyczytałam że problem można rozwiązać instalując nowe biblioteczki Visual C++ 2005,2008,2010. mam system 32bitowy i nie potrafię ich znaleźć, znalazłam tylko 64bit. Jeżeli jakiś jest inny powód tego że nie mogę uruchomić Wieśka była bym wdzięczna za pomoc, bądź też za podesłanie linku do biblioteczek.
http://www.microsoft.com/en-us/search/DownloadResults.aspx?q=microsoft visual c++ package (x86)
 
Dziękuje bardzo nie wiedziałam :).
Ale niestety zainstalowanie nowych biblioteczek nie zadziałało, jak mogę jeszcze naprawić ten problem żeby gra bez żadnych problemów się uruchomiła?
A próbowałaś uruchomić grę jako administrator?
 
Tak chciałam spróbować ale po mimo tego że komputer był formatowany na konto administratora jest potrzebne hasło którego ja niestety nie posiadam ani nikt inny.
Jaki system? XP? 7? :p Siedzisz na koncie z uprawnieniami administratora, czy na zwykłym z ograniczeniami?
 
Jaki system? XP? 7? :p Siedzisz na koncie z uprawnieniami administratora, czy na zwykłym z ograniczeniami?

Ja jestem zalogowana na swoim PC na Admin. Bo nie wie czy o to chodzi jak chce uruchomić z uprawnień administratora to klikam prawym przyciskiem na launcher i uruchom jako. A kiedy chce uruchomić grę przez konto administratora to muszę wpisać hasło którego nie posiadam.
System XP
 
Ja jestem zalogowana na swoim PC na Admin. Bo nie wie czy o to chodzi jak chce uruchomić z uprawnień administratora to klikam prawym przyciskiem na launcher i uruchom jako. A kiedy chce uruchomić grę przez konto administratora to muszę wpisać hasło którego nie posiadam.
System XP
Skoro jesteś na adminie, to wejdź w panel sterowania, wybierz konta użytkownika i spróbuj dać hasło na koncie administratora. A potem włącz wieśka i podaj to hasło. Może wtedy pomoże^^
 
Skoro jesteś na adminie, to wejdź w panel sterowania, wybierz konta użytkownika i spróbuj dać hasło na koncie administratora. A potem włącz wieśka i podaj to hasło. Może wtedy pomoże^^

Niestety odpalenie przez administratora też nie poskutkowało, dalej pojawia się medalion :<
 
Niestety odpalenie przez administratora też nie poskutkowało, dalej pojawia się medalion :<

Więc chyba musisz spróbować przeinstalować grę. Ale zanim to zrobisz spróbuj jeszcze przed uruchomieniem gry powyłączać wszelkie inne programy na czele z antywirusem, bo pewnie takowego posiadasz. Tylko antywirusa wyłącz całkowicie, nie tylko jakieś pojedyńcze opcje. Jeśli nie pomoże, to już chyba pozostanie ci tylko to, co napisałem w pierwszym zdaniu, ale wcześniej całkowicie odinstaluj tą którą masz już na dysku (nie instaluj jednej na drugą) i koniecznie przy nowej instalacji wyłącz całkowicie antywirusa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom