Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
U Was też jest tak gorąco?

Ponad 30 stopni w cieniu, a powinno się już robić chłodniej :sweat:
 
U mnie znośnie... Poruszał ktoś gdzieś temat sprzedawania kolekjonerek W3 na allegro? Widziałem już parę ofert...
 
Fakt faktem, że u nas albo zimno, albo piec. Nie ma łagodnych przejść.
Ja już się zdążyłem przyzwyczaić, jednakoż dodatkowy wentylator jest, jakby co, w pogotowiu.
 
@Napoleon_Pl No raczej tak :D A z tego co gdzieś przeczytałem, jesteśmy w podobnej sytuacji, pierwszy rok się kończy, a dla nas programowanie to czarna magia :p

Eeee tam. W pisaniu praktycznym C# jest cudowny, natomiast na egzaminie będe pewnie pisał w C++, bo przez automatyzacje C# w Visualu mało co na kartce umiem... Natomiast Jave i jej scanner zdążyłem szczerze znielubić... I to bardzo. Czyste C u człowieka który uwielbia uwalać studentów przeżyłem z 3.5 to i teraz dam radę na te 3 napisać. :D Gorzej pracownie zdać... Projekt jeszcze nie skończony, a w środę takowe bronimy... :whistle: A Ty w czym kod próbujesz klepać? ;)

Ale chyba jak nasza forumowa Gouda od kampanii wrześniowej się nie wykpię. :(
 
Dzisiaj na wf-ie w kosza grałem, to myślałem, że mi głowa pęknie od upału. W szkole znowu duchota i wszystko się ponagrzewało. W domu to najlepiej w piwnicy siedzieć - miły chłodek. :D
 
@Napoleon_Pl pierwszy semestr to był Pascal i banały w C. Teraz mamy C++ i jest straszny przeskok, wrzesień wita na 99,9%.


Pascal? My od razu C bez zahamowań, a teraz obiektówka (bo Wy C++ obiektowo czy strukturalnie?) albo C++ albo Java albo C#... Wszystkie 3 języki wypróbowałem i wiem, że C++ jest fajne ale robienie GUI w nim byłoby masakrą, Javy nie czuje... po prostu i C# z Visualem mi strasznie pasuje.... tylko przesiadłem się na niego parę dni temu. :D

Ps. Jak możesz sobie wybrać inny język to spróbuj C# albo Javą, dużo łatwiej. :)
Pps. Na czym jesteś... przypomnij mi jak możesz.
 
My C# chyba w ogóle albo pod koniec 2 roku. W C++ jasne że obiektowo :D No na Pascala 80% ludzi narzekało od początku, a 20% ludzi jak się dowiedziało co to jest :p

BTW Kumpel w C++ pisze program do rozpoznawania gestów na kamerce :D Śpi góra 4 godzinny dziennie.
 
To ambitny kumpel.. Chociaż ekipa z wydziału u nas napisała program rozpoznający fobie... I wygrała konkurs M$, polski etap, nie wiem jak inter ale zawsze..
 
@HuntMocy
Fajny ten tekst. Idzie E3, ukrop, że wytrzymać nie można, piwerko schłodzone... Jak się zaczną konferencje to wypiję Twoje zdrowie, Krzysia Priestly'a i całego CDPR :).
 
Mnie najbardziej zgniotło porównanie Modern Warfare 2 i Wiedźmina 2 - za równowartość tej pierwszej gry można było stworzyć 25 gier pokroju tej drugiej :D CoD:MW2 jest przyjemną strzelaną z fajnym multi, ale jednak jest to gra krótka, mało rozbudowana, niezbyt innowacyjna i brzydka jak noc. W2 natomiast jest znacznie dłuższy, bardziej rozbudowany, niesamowicie innowacyjny względem poprzedniej części i świetnie wygląda.

A tutaj moje plany na E3 ;)

 
Trzeba sobie jakoś radzić, bo upał niemożebny. Termometr wskazuje u mnie 33 stopnie, a jest w dość mocno zacienionym miejscu. Na otwartej przestrzeni pewnie z 10 stopni więcej :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom