My forumowicze

+
Najlepszego Rustine!

 
Chciałbym bardzo i z całego serca podziękować wszystkim, którzy złożyli mi życzenia. Jesteście wspaniali i dlatego jestem tylko na tym forum.
 
@Myszoskoczka Akurat wczoraj widząc zdjęcie jakiejś myszy pomyślałem o Tobie i zastanawiałem się, gdzieś Ty się podziała. Trochę do nadrobienia teraz masz :p
Ano trochę mam. Tak to jest, jak się wyjeżdża podczas Gamescomu i ma się do dyspozycji tylko telefon i kiepsko działające wifi. :p
Ale starałam się na forum od czasu do czasu zaglądać i mniej więcej ogarniam co się działo, w sumie został mi już tylko ten długi gameplay do obejrzenia.
 
To ja też się szybko przywitam, mimo że na forum od W1, to raczej dużo dużo jako obserwator, a po tych zmianach i zmianach forum, ciężko mi też było uzyskać dostęp do konta, a nowego jakoś mi się zakładać nie chciało. Jednak skoro to W3 już tak blisko, to postanowiłem się aktywować i trochę pomęczyć z odzyskaniem konta :) Witam w każdym razie!
 
To ja też się szybko przywitam, mimo że na forum od W1, to raczej dużo dużo jako obserwator, a po tych zmianach i zmianach forum, ciężko mi też było uzyskać dostęp do konta, a nowego jakoś mi się zakładać nie chciało. Jednak skoro to W3 już tak blisko, to postanowiłem się aktywować i trochę pomęczyć z odzyskaniem konta :) Witam w każdym razie!

Witamy na forum. :)
 
Top Bottom