Assassin's Creed

+
Mówcie o nowym AC co tam sobie chcecie, ale ja jestem do niego coraz bardziej przekonany (a z początku byłem bardziej niż sceptyczny).

Może być ładnie i ciekawie, a jak nie to i tak skusze się chociażby po to aby pozwiedzać Paryż (jak tylko gra będzie w rozsądnej cenie - na premierę nie biorę),
 
Może być ładnie i ciekawie, a jak nie to i tak skusze się chociażby po to aby pozwiedzać Paryż (jak tylko gra będzie w rozsądnej cenie - na premierę nie biorę),

No i trzeba jeszcze mieć sprzęt na którym da się go uruchomić :). Ja cały czas mam nadzieję, że te wymagania są przesadzone, bo gra zapowiada się fajnie.
 
Wiedźmin 3 myślę, że mi ruszy spokojnie. Ale nie mam karty o mocy GTX 680. Dlatego liczę, że te wymagania są zawyżone i na moim sprzęcie też się da uruchomić.
 

Guest 2686910

Guest
Śmiać się czy płakać?
Grab these limited edition Edge® Shave Gel cans featuring Assassin's Creed Unity and unlock exclusive in-game DLC. Get Your Edge™
Ja się śmieję.
 

Guest 2686910

Guest
Ja tam żel do golenia z Wiedźminem bym sobie kupił :). Ubi po prostu robi biznes, bo za prawo do wykorzystania marki pewnie trochę zainkasowali.
Wszystko fajnie, ale takiej kurteczki jaka jest dodawana do żelu już w grze nie założysz, jeśli tego żelu nie kupisz. Biznes jest biznes, ale takie umowy to dla mnie branża parodiująca sama siebie. Ale, jak mówiłem, nie oburza mnie to jakoś, tym bardziej, że aż tak mi na kurteczkach nie zależy. Śmieszy za to ogromnie, zwłaszcza, że już drugi raz to widzę. Wcześniej był inFamous 2 i maszynki do golenia :p
 
Last edited by a moderator:
Cudowne, ale recenzje zweryfikują.
Tak czy inaczej mój "must buy" (ale po jakiejś obniżce).
Mój zapał trochę ostudziły podane ostatnio wymagania. Trzeba będzie poczekać na jakieś benchmarki w sieci.

Ogólnie gra zapowiada się bardzo dobrze. Po cichu liczę, że dorówna części drugiej. Paryż robi wrażenie. Bieganie po drzewach i pływanie statkiem było niby fajne, ale do Wenecji czy Florencji startu nie miało.
 
Śmiechowy ten nowy zwiastun.
Next-gen, co to nawet cyklu dobowego nie ogrania (gdzie poprzednie odsłony, oprócz jedynki, taki miały) a przy tym wymagania ma kosmiczne. Faktycznie taki next, że hej.
Ubi, wypad z baru, masz już dość.
 

Guest 2686910

Guest
Miły człowiek z GAFa dostał w swoje ręce kopię AC:U na PC. I co?
Maxed out with all the nVidia stuff.. I was barely above 30fps at all times. Sometimes it dropped into the 20s. (Sometimes it was also in the 40s though). Gonna play the same section again on different settings and go a bit past that to see if it changes later on.

i7 2600k and GTX 780 @ 1080p with Vsync turned OFF.


I utwierdziłem się w mniemaniu, że Unity nie ruszam aż do jakiejś (porządnej) wyprzedaży. Niby nie trzeba grać na najwyższych, ale na takim sprzęcie... no nie powinno to tak działać.

E: Chociaż...
With the drivers, and TXAA disabled (I'm on 4xMSAA) I get around 45-50fps during regular gameplay (in the beginning scene that I also used to capture those screenshots) and cutscenes. The cutscenes still drop into 20s though whenever there's a closeup on a face for some weird reason
 
Last edited by a moderator:
A ja czekam bardziej na Rogue niż na Unity :p. Chcę po prostu znów popływać sobie :D. Gdyby tylko żegluga była bardziej realistyczna w stylu Sea Dogs czy Age of Pirates (chodzi mi np. o pływanie pod wiatr czy rozrywanie płótna żagli przez armaty oraz spowodowane tym zmniejszenie prędkości jednostek, a także łamanie masztów itp.). Może to odgrzewany kotlet, z grafiką taką samą jak w Black Flag, ale chcę to i tak opływać :D.
 
Niby nie trzeba grać na najwyższych, ale na takim sprzęcie... no nie powinno to tak działać.
E: Chociaż...

Na początku było tak, że w prologu było ok i miał maxa.

Running through Paris, with the crowds and all - I get 45-60 fps with FXAA and everything else maxed out. Some odd stuttering though, might be loading..
Runs better than Black Flag guys. lol On my machine.. at least.

Ale...
Potem dotarł do wspomnianego wyżej Paryża...

TXAA in Paris = Death -- 8fps. lol So Paris is definitely alot more demanding than any prologue sequence.

@2600K+GTX780, Brawo, Lolisofcie, brawo.
 
Top Bottom