Assassin's Creed

+
Ja również raczej zrezygnuje, ta seria już zbyt długo się ciągnie... Jeszcze gdyby była to Japonia lub Egipt to może bym zagrał, ale nie Francja...
 
Wybrany okres historyczny w tym nowym Asasynie mi nie przeszkadza, ale te screeny... Jezus, co za bieda :blink: Wiem że to pochodzi z jakiegoś wycieku więc równie dobrze może to być jakaś wczesna wersja ale jak się czyta 'gra na nową generację' i widzi takie koszmarki to żal bierze i ściska. Z drugiej jednak strony, miejsce akcji wygląda jak powtórka z dwójki co po dość oryginalnej czwórce będzie krokiem w tył.
 
Również liczyłem na coś innego, najlepiej jedno z dwóch wymienionych wyżej Egipt lub Japonia. Francję zdecydowanie odpuszczam, te miasta już mi się zdecydowanie przejadły. Chciałbym całkiem inny klimat. AC4 było ok i myślałem, że pójdą tym tropem. A tu dalej wracamy do tych łudząco do siebie podobnych miast.
 
Mnie okres i umiejscowienie nowego AC nie przeszkadza, a powrót do ciekawszych przestrzeni miejskich (od których UBI odeszło w trzeciej części) będzie miłym doświadczeniem.
Inna sprawa, że nawet będąc fanem serii, jej "serialowość" nieco mnie męczy.
Poza tym grafika wygląda żałośnie (jakoś tak sterylnie i pusto, a dodatkowo to paskudne oświetlenie) , ale to zapewne się zmieni.
 
Od pierwszego AC się odbiłem z hukiem, potem grałem trochę w jakieś (nie wiem jakie nawet :p) na X-pudle, ale bez rewelacji. Ale jak można się nie jarać osiemnastowieczną Francją? :p Aż rozważę zakup, jeśli będzie w okolicach Rewolucji.
 
No to ten... Skoro W3 w tym roku nie wychodzi to już wiecie co jest moim tytułem nr jeden. :D

I niech ktoś mi spróbuje na Francję narzekać.... <_<
 
Last edited:
Mi się bardzo podoba, choć sama mechanika już mnie zmęczyła. Zobaczymy, zdobycie Bastylii może być świetnie wykorzystane.
 
Z tego co mi wiadomo to będzie kobieta. :p (Dokumenty Abstergo z AC:IV... chyba, że coś pomieszałem ale wieczorkiem znowu wsiąknę w świat Piratów z K... Nassau to potwierdzę/zdementuje moje wnioski)
Jedyną rzeczą, którą sobie przypominam jest opis Aveline pochodzącej z Nowego Orleanu, bohaterki AC: Liberation. W samym ACIV był tylko mail z domniemanymi okresami historycznymi do następnych gier.
 
Jedyną rzeczą, którą sobie przypominam jest opis Aveline pochodzącej z Nowego Orleanu, bohaterki AC: Liberation. W samym ACIV był tylko mail z domniemanymi okresami historycznymi do następnych gier.

W jednym z maili (chyba tym o spotkaniu Rady Nadzorczej czy coś w ten deseń) było napisane o linii krwi obiektu 17 i w osiemnastowiecznej Francji chyba właśnie była kobieta.
 
W jednym z maili (chyba tym o spotkaniu Rady Nadzorczej czy coś w ten deseń) było napisane o linii krwi obiektu 17 i w osiemnastowiecznej Francji chyba właśnie była kobieta.
Przeglądnąłem maila, o którym mówisz, faktycznie jest ktoś żyjący podczas rewolucji francuskiej, ale ze strony matki Desmonda. Nie ma słowa o płci asasyna.
 
Top Bottom